Hostitel (2013)

Tak kdo vám zase rozkázal, že budete tenhle konkrétní film všichni nesnášet?:-DDD Naprosto výborná romantika. Aha! To je vlastně pravda!:-D Na ČSFD se nesmí adorovat čistá romantika:-D Bylo to tak křehký, krásný, čistý...a ta vypalovačka od ID nakonec mě vynesla až ke hvězdám. Hodně nadprůměrné ****.

Útok na Bílý dům (2013)

Totální překvapení. Chtěla jsem jen zabít nesnesitelnou nudu snesitelnou nudou a nakonec jsem se minimálně hodinu a půl řehtala uplně necivilizovaně:-D V životě bych netipla, že existují i nějací Amíci, kteří si ze svýho naivního patriotismu a kýčovitosti dokážou udělat prdel. Natož takhle moc:-D Jestli tento film uspěje v Americe, bude to jedině proto, že ho tamní masy nepochopí:-D Smažte někdo ten popisek "drama":-D

Cirque du Soleil : Alegria (2001) (divadelní záznam)

Já tam byla. Bylo to nádherné. Ale hodnotim nahrávku a ta živý vystoupení nikdy nenahradí.

Northangerské opatství (2007) (TV film)

To bylo tak roztomiloučký, že jsem místo práce do školy se zvukovým podkresem sledovala film se zanedbávaným Autocadem na liště:-D

Let’s Dance: Revolution (2012)

Konečně přišli na to, že se už musej tanečně vytasit s něčím daleko megalomanštějším, jinak by to brzo začlo nudit. A jsem ráda, že pořád zůstává skrček Moose:-) A přestaňte v tom všici hledat příběh, jste s tim trošku trapný:-D O tom tohle přece neni.

Bělásek (1995)

Byl výjimečný, byl krásným člověkem, byl něčím, co nás průměr nemůže dokázat pochopit, byl něčím víc a rozhodl se stát něčím ještě víc...fascinující film o tom, jak lidský strach brzdí lidstvo, jak obyčejný lidský strach znemožňuje, abychom se posunuli dál a ubližuje těm, kteří si to nejméně zaslouží.

Sněhurka - Příběh hrůzy (1997)

Za měsíc se mi sice narodí neteř Liliana, ale tuhle pohádku o jmenovkyni jí určitě pouštět nebudu:-D Božská verze, pokus najít realističtější verzi příběhu. Miluju, když se hledaj realističtější verze. Svět neni černobílej, Sněhurka miluje trpaslíka, kterej má tak 180 centimetrů a je zatraceně pěknej a tak podobně:-D...Jo, nejlepší vezre Sněhurky.

30 Seconds To Mars: Up in the Air (2013) (hudební videoklip)

Ten chlap má naprosto unikátní myšlenkový pochody, tak marťanský, že pro nás obyčejný smrtelníky je hrozně obtížný s nim držet tempo:-DD Ale stejně jako u všech klipů 30STM prostě i tady platí, že takovýhle filmový videoklipy prostě snad nikdo dneska netočí:-D A opět na začátku varování pro epileptiky, to mě pobavilo:-D

Sociální síť (2010)

příjemné pokoukání, které ovšem ruku na srdce z poloviny stojí jen na zběsilém asociálovi Eisenbergovi a jeho ještě zběsilejším jazyku (ano, tentokrát jsem ty titulky vážně nezbytně potřebovala, to bych prostě nestíhala...).

Let's Dance (2006)

já neřikám, že to neni naivní hloupost, ale z nějakýho důvodu jsem to zcela dobrovolně viděla už asi třikrát, takže něco na tom filmu očividně musim vidět:-DD Nejspíš to budou hlavně ty tanečky a Tatum, ale co já vim:-D Třeba mám nějaký skrytý tendence:-D