Trucky na ledě (2007) (pořad)

Chlapi jedou divočinou ve velký káře. Hm. Úžo. Asi jsem na tohle tak nějak málo chlap a moc ženská.

Drtivá porážka (2008) (pořad)

Exoti, co se přišli obohatit o pár modřin, nemusej vlastně nic umět, stačí když spadnou a překážku obeplavou. Někomu to stačí. Pro mě trochu nuda.

Ninja Faktor (1997) (pořad)

Asi mě to baví hlavně proto, že zdejší soutěžící nejsou jen banda náhodnejch magorů, ale že na to tvrdě makali a jejich výkony jsou dost obdivuhodný

Takešiho hrad (1986) (pořad)

Vždycky když tohle vidim, vzpomenu si na Hry bez hranic(bohyně, jak já je milovala....), tohle má ale oproti nim pár vážnejch nedostatků. Předevšim: Disciplíny se vůbec neobměňujou a českej moderátor, co do toho žvaní, je napřeshubu.

Faktor strachu (2001) (pořad)

Určitou dobu mě to docela bavilo sledovat. Ty kecy těch americkejch chvástajících se primitivních póvlů byly zábavně úsměvný. Všechno se ale zají. Ale uznávám, že jako show je to docela originální. A to, že tam občas vidíte nechuťárny, už časem ani člověk moc vlastně nevnímá.

Criss Angel: Mistr magie (2005) (pořad) odpad!

Půl hodina zaplacenýho chvástání a nekončící sebelásky podpořená drsňáckýma kecama. To už spíš budu věřit na existenci Harryho Pottera, než že ti jeho "náhodní svědci" nejsou jen zaplacenej komparz. "Chris je tak úžasný!" " Chris je tak skvělý....!" Chce se mi z Chrise blít...

Princ a pruďas (2011)

příjemné, osvěžující pojetí fantasy ve stylu kokotina. Humor jakoby místy mířil až k fekálnosti, ale naštěstí tam nedošel. Všechna klišé přesně vystižena, ale být tam méně známí herci, neměl by nejspíš příliš šance na úspěch...je to fajn, ale přesto takovejhle film u mě nemá velkou šanci.

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

Konečně jsem po dlouhé době shlédla všechny díly znovu a musím přiznat, že jakkoliv tyhle starý díly musely ve svý době být revoluční, já už se z toho prostě v tomhle století nepočůrám. ALE furt to je výborný "doplnění" novějších dílů (nadávejte si na ty nový jak chcete, mně se líběj) a jejich existence zdá se zcela nezbytná pro celkovej dojem. A nemám ráda Žvejka. I have a bad feeling about him.

X-Men: První třída (2011)

Každej parfém jednou vyčichne...X-menařinu nikdy neměly dostat do rukou laciný lamy jako Hood, Ratner nebo Vaughn. Ratner měl jednu obrovskou výhodu...navazoval přímo na Singera, tak mohl ještě pořádně využít jeho materiál. Hood byl labilní blbeček, kterýmu by to stejně nepomohlo...měl ale taky jednu obrovskou výhodu, totiž Jackmana - díky němu se na to dalo dívat. No a i Vaughn drží jedinej trumf. McAvoye. Problém je ovšem ten, že "my big boss" James neni zrovna z nejakčnějších typů. Zvládá emoce, zvládá intelekt, ale pro akčňák je třeba ho doplnit aspoň jednou kontrastní akční osobou, aby to fungovalo.McAvoy sám by byl geniálním nástrojem v rukou Singera, kterej z toho nedělal pif-paf věc, ale komiks. Vaughn ho využít neumí. Takže to dopadá přesně tak, jak to dopadá. Jako laciná příjemná jednohubka. Rozhodně ne tak dějově na úrovni jako Singer (ačkoliv se o to zřejmě pokoušel, takže mu děkuju aspoň za snahu), ale ani tak nebetyčně blbá jako Wolverine. Napětí žádný, masky spíš jak z pohádky o Budulínkovi, předvídatelná story, jednoduchej scénář...

Griffinovi (1999) (seriál) odpad!

Fekální, odporný kousek hnoje, na který by měli uvalit cenzuru místo toho, aby to dávali v čase pro děti, mezitimco prachobyčejný věci dávaj po půlnoci. Vážně si nemyslim, že takhle obdoba Simpsonů, která hledá svuj kousek originality v extremizaci humoru na zoofilii, nekrofilii, pedofilii a podobný úchylky, je jakkoliv vtipná. Sežerte mě.