Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Zdějšími pokryteckými sklony netrpím. Nebojim se svýmu načančanýmu egu přiznat, že se mi ta slaďárna líbila.

Twilight sága: Zatmění (2010)

Doprčic jasně že je to šílenej kýč! Nerealistickej, naivní, patetickej, přehnanej. No a co? Mě to prostě baví i s debilním dabingem, jak jsem se opět ujistila. Nejsem, nikdy jsem nebyla a nebudu tvajlajtovej fanatik, ale prostě je to zábava. Proč se to nelíbí chlapům naprosto chápu, to taky vůbec neni nic pro chlapy tohle. Jen mě trochu zaráží, že tak málo ženskejch tu umí jednoduše vypnout mozek a jentak se bavit. Nepřemejšlet o tom. Baby, dyk co si budeme povídat- přestože 99% z nás dobře ví, jak je tohle totálně a kompletně mimo realitu, stejně nikdy hluboko v podvědomí takhle naprosto šílenej vztah nepřestaneme tajně chtít:-DDD A náhodou, pár fórů tam stálo za to:-D "Jsem teplejší než ty." je prostě nesmrtelná věta:-D

Útok na Bílý dům (2013)

Totální překvapení. Chtěla jsem jen zabít nesnesitelnou nudu snesitelnou nudou a nakonec jsem se minimálně hodinu a půl řehtala uplně necivilizovaně:-D V životě bych netipla, že existují i nějací Amíci, kteří si ze svýho naivního patriotismu a kýčovitosti dokážou udělat prdel. Natož takhle moc:-D Jestli tento film uspěje v Americe, bude to jedině proto, že ho tamní masy nepochopí:-D Smažte někdo ten popisek "drama":-D

Valerian a město tisíce planet (2017)

Že se jedná o Luca Bessona je rozhodně poznat. V základu to má rozhodně hodně podobné ražení jako Pátý element. Ale jen v základu. Myšleno kostýmy, scény, atmosféra a tak...ale příběhově? Tam už se to s Pátým elementem rozhodně srovnávat nedá:-D Místo životem ostříleného odrzlého taxikáře a nadpozemské dokonalé bytosti stvořené strojem podle vzorku DNA tu máme dva přemoudřelé skoro-teenagery. Taková mužská a ženská verze Mary Sue. Jsou oba děsně dokonalí a zkušení a vážení, ale vy nemáte ponětí, čím si to v takovém usmrkaném věku vlastně zasloužili. Všichni z nich vlhnou a všichni je z nějakého důvodu respektují, i ti, kteří jsou starší a mají vyšší hodnost a to i přestože se ústřední dvojice chová arogantně, až to bolí. Celá jejich romantická dějová linka je absolutně irelevantní a nedějotvorná. Chápu, že chtěl Besson zopakovat svuj kánon romantiky mezi dvěma hlavními hrdiny, ale v Pátém elementu to bylo z důvodu, tady by se děj příběhu absolutně nijak nezměnil, kdyby se celý ten hormonální výlev vypustil. Obzvlášť když to, že je Valerian do svojí kolegyně zamilovaný, je tak dobře zahrané, že jsem si skoro celý film myslela, že to na ní hraje jen kvůli sexu. Dál mi vadila nedostatečná schopnost vysvětlit, co se dělo nebo bude dít. Jak je možný, že celá planeta Mul byla vyhubena, ale o třicet let později se najde jeden její přeživší živočich? Nikdo se vám to nepokusí ani naznačit, jak a kde ho našli, jenom je prostě pro děj příhodné, aby jeden přežil...nějak. Nebo když hlavního hrdinu pošlou pro jakousi "věc" zvanou glamopod, jako divák vůbec nevíte, o co vlastně jde a proč to potřebuje...najednou sedí v bordelu a kroutí se před ním Rihanna a vy až na konci celého toho přitraplého burleskního tanečku bez svlékání pochopíte, proč se hlavní hrdina stupidně zdržuje čuměním na striptýz ve chvíli, kdy mu možná umírá kolegyně. Suma sumárum...zábava dobrá, vizuály úžasný, rozhodně je mi líto, že jsem to neviděla v kině kvůli všemu tomu krásnu okolo, ale víc nečekejte, Pacific Rim je oproti tomuhle docela chytrý film.

Válka Bohů (2011)

Čekala jsem kupu klišé, byly ho tři kupy, čekala jsem moře umělý krve, dostala jsem rozmačkaný oči, uřezaný jazyky a uvařený lidi. Čekala jsem skvělý efekty vizuální i zvukový. Bylo jich tak moc, až to nedávalo logickej smysl, nezřídka byl jejich výskyt skutečně nevysvětlitelný. Konec...byl takový podivný, nedotažený. Bohové na sobě měli plast místo toho, aby mi fakt odfoukli ofinu(kterou nemám) svojí božskostí(viz třeba Souboj titánů, kterej celkem úspěšně tenhle problém dokázal vyřešit). Titáni byli šotci s lupénkou, jejichž síla spočívala jen v množství. Já nevim, co na tom složitě popisovat, prostě mě to zklamalo svojí přehnaností na nevhodnejch místech a nedostatečnou přehnaností na místech jinejch, kde by právě byla potřeba. Čekala jsem vizuál 300 s příběhem rovným Troji. Eh...jsem asi fakt naivní.

Válka světů (2005)

Plnej počet dám, na to byla ta invaze až příliš působivá, abych strhávala hvězdy, ale za ten konec umučit a zalejt do betonu...

Vampire High (2001) (seriál)

já se moc omlouvám, že hodnotim něco po deseti minutách, ale myslim, že v tomhle případě to výjimečně VÁŽNĚ stačí...přímo omračující debilita ve všech ohledech. To se jentak nevidí.

Vdaná snoubenka (2008)

příšerně naivní a nelogickej film, ale výýbornej hlavní herec, takže jsem to ještě ráda dokoukala:-D

Velmi nebezpečné známosti (1999)

Viděno dnes asi po stomiliontý pátý: Ne, ještě pořád mně nepřijde divný to sledovat stále dokola..