pivo

Ivan Tarabčák

okres Nitra

1 2 3 4 5 následující >>
    • 21.1.2005  08:49
    Vysoká hra (TV film) (2002)

Osobne nemám veľmi rád televízne filmy,kvôli nízkym rozpočtom a slabému scenáru, ale tento ma príjemne prekvapil. Sam Neil je pohodový a hlavný predstaviteľ výborný. Celkom zaujímavý nápad.

• 21.1.2005  08:47

Keď to začalo, tak som si normálne myslel, že je to hraný film. Tak dokonalá bola animácia a príbeh tiež. Lepšie ako reloaded.

• 21.1.2005  08:44

Konečne jedna z vážnejších rolí Willa Smitha, a sadne mu skvelo. Ostatní herci odvádzajú takisto vynikajúcu prácu, hudba nádherná, rovnako ako aj kamera, a mnoho zimomriavkových scén. Po druhom pozretí musím zvýšíť zo štyroch na päť.

• 20.1.2005  15:06

Po smrti Petera Sellersa sa snažili dotočiť film o tom, že sa inšpektor stratil, ale bez Sellersa to už nie je ono.

• 20.1.2005  14:56

Asi najlepší diel zo série. Tomuto sa jednoducho musíte smiať.

• 20.1.2005  14:53

Pre mňa vždy boli a vždy budú filmy s Peterom Sellersom tie najlepšie komédie, aké kedy boli. Ale tento diel nie je až taký dobrý ako ostatné.

• 20.1.2005  14:28
    Bílá vdova (2000)

Typická anglická komédia, pri ktorej sa človek zasmeje viac ako pri hociktorej americkej. Ako vždy originálny nápad, ktorý často chýba američanom.

• 19.1.2005  15:31

Vynikajúca komédia. Tak výborne som sa ešte nesmial, a to pri takých morbídnostiach ako krvavá kúpelňa...Geoffrey Rush je výborný, ale David Wenham ešte lepší.Super.

• 12.1.2005  14:55
    Pistolnice (1994)

Vcelku zábavný, ale čo sa týka deja ničím výnimočný western.

• 10.1.2005  14:38

Konečne jedna paródia, ktorá je naozaj vtipná. Tak dobre som sa už dávno nezasmial a nemuseli pritom využívať neslušné slová a scény. Jednoducho dobrý scenár a dobrý herci.

• 7.1.2005  09:24

Vcelku kvalitný film s nádhernou Cate Blanchet, ktorý je však občas mierne naťahovaný.

• 7.1.2005  09:06

SKvelo natočený film od oscarového režiséra. Matt Damon je vynikajúci. Na začiatku milý, dobrý a pomaličky sledujeme jeho premenu v totálneho hajzla. Aj napriek si však stále zachováva svoje čaro. Jude Law by si zaslúžil za svoj výkon Oscara a nie len nomináciu. Moja najobľúbenejšia Cate Blanchet je milá postava na doplnenie a je mi ľúto, že nehrá viac. Výborná hudba, ktorá skvelo podfarbuje napínavý thriller. Skvelá práca s kamerou a režisérsky kvalitný film. Toto jednoducho musíte vidieť.

• 4.1.2005  14:03

Geniálny film, vďaka ktorému som si všimol vynikajúceho Colina Farrella, ktorý sa stal mojím najobľúbenejším hercom. Počas celého filmu som bol napätý, čo sa stane ďalej. Málokedy sa podarí za taký krátky čas a málo peňazí nakrútiť taký výborný film. Výborný scenár, výborná réžia, výborná kamera, výborný herci, výborná hudba. Jednoducho skvelý film, ktorý sa odohráva na ploche niekoľko štvorcových metrov.

• 23.12.2004  11:36

Geniálny western od Sergia Leoeho, ktorý som našťastie videl v originály s titulkami, vďaka čomu som mal silnejší zážitok z celého filmu. Ako inak výborná hudba Ennia Moricconeho a priam odporný Henry Fonda, ktorého by som najradšej nakopal do ****.

• 23.12.2004  11:33

Super uletený film, ktorý pobaví každého. Asi jeden z najlepších hollywoodskych filmov Jackieho Chana.

• 17.12.2004  09:01

Príjemná pohodovka na zimný večer s výborným Georgom Clooneym s nechutne ulízanými vlasmi. Celkovo výborný herci, z ktorých tu každý vyzerá ako nejaký maník, ktorý utiekol z blázinca, aj keď utiekol iba z väzenia.

• 17.12.2004  08:57

Tak táto komédia predčila všetky moja očakávania. Konečne nejaká vtipná tínedžerská komédia bez zvratkov, močenia a podobných nechutností. Tak dobre som sa už vážne nezabával.

• 17.12.2004  08:55

Čakal som od toho kvalitné pokračovanie jednotky a dostal som akčnú jazdu a paródiu na pôvodný film. Napriek tomu to však bola sranda a myslel som, že keď to tak ostane až do konca bude dobré. Čo sa však nestalo. Posledná polhodina totálne zabila všetko čo predtým bolo a úplne to *******. Keby niet jej, je to za štyri, takto len za tri.

1 2 3 4 5 následující >>