jerenymo

okres Česká Lípa
Filmový nadšenec

• 28.8.2013  06:43
    Očista (2013)

Normálně bych dal dvě hvězdy,ale potěšilo mě, že se Ethan svou brokovnicí ujišťoval sprškou broků zda je ten či onen patřičně nasměrován do onoho světa.

• 28.10.2009  22:59

No tak to sem nečekal..... horory mě fakt baví....vždycky si dám chvilku kdy si zalehnu večer do postele a pustím si nějakej,ale u tohohle sem to dělat neměl...prostě pecka....tak nějak film plyne...a jakmile přijde noc tak každej divák trne hrůzou co přijde..... atmosféra parádní....bál sem se po dlouhý době a to mám rád.....

• 22.7.2013  06:17
    Parker (2013)

Ke svému nikdy nekončícímu chrlení průměrných snímků ( občas s nadprůměrnými bitkami) přiložil Jason jeden bohužel podprůměrný snímek. Spíš bych tento film radši viděl v jihokorejské režii (např. http://www.csfd.cz/tvurce/16120-ji-un-kim/) kde by bylo mnohem lépe a mnohem sirověji podáno povstání dobytého hrdiny. Takže celkově dvě * za snahu a za jennifer ve spodním prádle.

• 5.9.2013  07:01

Dobrej rozjezd,ale jakmile to se to překotí do vyprávění o "Elvisovi", tak se film začne pachtit v blátě a z něho se už nevyhrabe. Nevím zda měl být úmysl že Brendan se opět upsal dáblu, Thomas Jane mi v té miniroli připomínal "kovbojsky" vyšňořeného Punishera a Elijah že by byl znova "Maniakem" a nebo zabiják ze Sin City ?

• 11.11.2014  06:30

První dvě třetiny filmu jsem doufal, že se to rozjede a že nepřijde zklamání po dvou hodinách koukání. Naštěstí poslední třetina filmu jede v parádním tempu, takže jsem nakonec vůbec nelitoval. Hrdina opět válcuje své protivníky a je takřka nesmrtelný a konec je takový jaký by měl být. Prostě chuťovka. Ale víc než na tři hvězdy, vzhledem k tomu rozjezdu, dát nemohu.

• 2.2.2011  19:22

potěší,ale některý věci jsou tam prostě jak pěst do obličeje....nenalezení holky, která se objeví po měsíci z bažin, přičemž má na sobě nové padnoucí oblečení, a to to její předtím spálili...atd atd...

• 25.1.2014  06:21

Spíš křeč dvou starých páprdů, kteří se měli setkat společně před kamerou tak před 15-20 lety. Nebýt tohoto obsazení, tak věřím že je tento film hluboko v propadlišti filmo-historie. Škoda nápad dobrej.

• 15.3.2009  17:35
    Pod kůží (2008)

Nápad skvělej,ale realizace bohužel mizerná. O střihu ani radši nemá cenu mluvit, páč je příšernej. A když tam začla pobýhat ohnilá a okousaná ruka, tak mylsím že kde kdo si vzpomene na adams family a jejich "things" ruku :D. Jinak špatnej film to určo zas nebyl,ale jak říkám příšera nebyla téměř vidět furt jen sekaný přeskakování kamery...to je prostě na lepáka a zkazí to celkovej dojem.

• 5.2.2009  23:15
    Podvod (2008)

NO ze začátku se mi to zdálo jako docela dobré.... dobrá zápletka, dobrý zvraty atd,ale přece jenom sme tohle už několikrát viděli,ale i přesto se mi to zdálo dobrý, potom ale přišla poslední třetina filmu, která byla tak průhledná že sem nevěděl jestli to mám přetočit nebo doufat že se mýlím.....zvolil sem druhou variantu,ale bohužel sem se mýlil.....fakt to bylo tak kýčovitý a průhledný jak sem myslel.

• 28.12.2010  17:25

Skvělá one man show.....

• 8.1.2011  21:03

V celku jednoduchý film pojednávající o gymnazistovi, který v sám sobě hledá svůj cíl. Prostřednictvím Nicka Nolteho se stává film zajímavějším a hlavně opravdu vede k zamyšlení....člověk opravdu zapomíná žít život a žene jen za nečím přičemž nemá tušení co to je......

• 4.7.2013  06:17

UFff Uff. Nuda a pomalá jízda v čele se zakřiknutým Colinem a velmi nehezky hrající a vypadající Noomi. Nemohu si pomoct,ale pro Noomi nejsou role zranitelné dívčiny ( a už v žádném případě né pohledné) hledající pomstu. Když to vlastně shrnu tak je ten film jen o pomstě, která trvá, trvá a trvá a pak najednou na konci se film promění v "Komando film" kde Colin přežívá zásahy a vykrajue do desítky nepřátel smrtelné otvory.

• 15.6.2009  23:47
    Poslední cesta (TV film) (2009)

Snímek je hodně nasáknutý US-Army,ale i přesto z něj sálá ta dojemnost a chvíle okamžiku. I když se ve snímku moc nemluví a není zde žádný zvrat tak i přesto nemohu říct že bych pocítil nudu nebo nutkání film vypnout. Kevin podává výbornej výkon, takže 4* jsou akorát.

• 10.5.2012  07:00

Když si odmyslím ty proamerický blitky, který jsou tam tak vyměšovány, tak je to celkem slušná akce, která po úvodních 20ti munutách slušně vyklusává v rytmu splašených kulometů mexického kartelu.

• 1.12.2018  14:49
    Predátor: Evoluce (2018)

Kdybych se chtěl podívat na hláškující sci-fi komedii, tak bych si stáhnul Deadpoola. Tohle nebylo nic než laciný recyklát a vykrádačka prvních dvou dílů. I to nevhodné umísťování hudebního podkresu z původního filmu bylo k pláči. Myslím, že producenti filmu musí být od premiéry tohoto odpadu zcela holohlaví páč si vyrvali všechny vlasy za vyhozené peníze.

• 3.10.2010  13:47
    Predátoři (2010)

NO čekal jsem trošku lepší podívanou....trochu víc lsti a větší vychytralost predátorů, která by byla zřejmá divákovi a nemusela by být pokaždé vysvětlena andy brodym. A taky to mohl být vícero masakriózní. Nebát se více vytrhnutých páteří s lebkou. A vynechat šermířský souboj by nebylo na škodu,ale jinak v celku vzato to docela šlo.

• 9.4.2008  23:46
    Probuzení (2007)

Zajímavý filmeček, který se z počátku tváří jako drama, ale v druhé půlce filmu vyjdou na jevo intriky, které změní film na působivý thriller. Sladká Jessica Alba je zde opravdu sladká až moc......

• 23.3.2015  06:25

Nechal jsem se zlákat příznivým hodnocením ( co se týče hororu),ale bohužel nedostalo se mi ani z části toho co bych očekával. Doufal jsem alespoň v nějaké pěkné a překvapivé momenty, místo toho zde opět postavy jednaly jak náměsíčné a bez mozku, takže jim člověk přál aby se dostaly do spáru "klauna". Škoda

• 13.7.2009  13:44
    Proroctví (2009)

Že by konečně nějaký ucházející film kde Cage může zavelit k návratu mezi béčkový až áčkový herce?.....ANO. bylo to slušný a cage mi nevadil a ani moc nepřehrával. Děj byl hezkej a samozřejmě šlo vidět že ufoni byli nevyhnutelní :D

• 4.3.2008  16:42
    Psanec (2007)

Vzít do vlastních rukou zákon spolu s dalšíma lidma a vytvořit domobranu, která zabijí dealery, feťáky, gangy, pedofily a jinou havěť.......to je to oč to běží. Myšlenka zajímavá, zpracování taky bylo celkem pěkný,ale chyběla tomu trochu šťáva.

• 9.8.2007  20:06

jeden z nejvíce úlítlejch filmů.....i já sám sem na něm uletěl

• 30.1.2016  10:08

Jednu hvězdičkou pouze za slušně vytvořené duchy :) Jinak hroznej brak. Myslím, že představitelé z Universal a z Legacy, kteří vložili peníze do rukou Del Torových, si museli rozbíjet hlavy o umyvadlo ihned po shlédnutí premiéry. Kde jsou časy Faunova Labyrintu ? :(

• 2.6.2009  00:01
    Push (2009)

Ach jo.... tak tu máme zase úspěšnou vykrádačku heroesů a x-menů. i přesto sem na to těšil,ale to co sem viděl snad nebylo ani to nejhorší co sem čekal. banda pobýhajících ukřičený číňanů, k ničemu ve filmu obsazený čuchači a dotykáři...a pak kreslící holčiny do památníčku. efekty které tam jsou tak josu všechny (do slova a do písmene) vidět v ukázkách, nic jiného ve filmu není, a poněvadž má film dvě hodiny, tak si dovedete představit tu nudu. Chudák dakota že se do toho nechala uvrtat...ta jediná se mi tam líbila, i když se neměla jak prosadit,ale budiž...lepší než celý film tam pobýhat jako sfetovaná holčina, která se občas někomu podívá do očí viz camilla bell. no a ten konec.... to snad ani nebyl konec... snad ty ovaři v hollywoodu neuvažujou o pokračování....ale ani bych se nedivil...proč ne vždyt pičovin je furt málo...teda ted už o jednu víc.

• 31.12.2016  17:16
    Pustina (TV seriál) (2016)

Bez výhrad a připomínek jen samá chvála. Na český seriál vysoký nadstandard, výsostné obsazení a parádní děj.

• 5.4.2018  06:27

Myslím, že kdo zažil 98 rok tak to ani jinak hodnotit nemůže.

• 18.1.2009  22:31

Nevěděl sem že povolání řezníka je tak velmi osvěžující co se týče stříkanců krve :) No co se mi určitě líbilo na tomhle snímku, tak byla kamera a střih. Děj byl sice takovej topornej,ale nenudil sem se. Hezký smrti...jako vyražený oko nebo uražená hlava.... no to už sem dlouho neviděl. No a ten konec..... no ten konec si musí přebrat každej sám. Každopádně to asi nemohl čekat nikdo že to dopadne tak jak to dopadlo :) Váhal sem mezi 3 a 4 * ale nakonec se musím přiklonit k těm 3 * ,ale za to velmi slušné 3* :D

• 15.3.2009  14:43

Je to tak divaci ted budou prostě ve dvou táborech....jedním se "nový" Bond bude líbit, páč má obdobné vlastnosti jako Bourn a druhý tábor bude zklamán, páč tento Bond ztrácí veškerý šarm a Bondovský přehled. Já se musím přiklonit k té druhé straně. nemohu si pomoct,ale Bond ala Brosnan je prostě nejlepší Bond. A moc se mi nelíbí že tenhle "nový" Bond se přiklání k Bournovi. Myslím že by Bourn měl zůstat Bournem a Bond by se mohl vrátit do svých kolejí. V tomhle snímku mi třeba úplně chyběli vychytávky (vždyt to bylo přece na Bondovi suprový) nebo jeho šarm a né žádné řešení milostných vztahů.....

• 2.4.2008  11:41
    REC (2007)

čekal sem lacinou kopii filmu Záhada Blair Witch, ale k mému překvapení se mi do rukou dostal solidní strašidelní snímek. Spousta lekavých scének, úlety kamery, a pak ten konec mi nedali moc klidné spaní. Chvíli sem se rozmýšlel zda si na ten záchod přes tu temnou chodbičku dojdu nebo ne.

• 23.7.2012  06:17

Bohužel, ani v nejmenší nedosahuje a ani se nepřibližuje k předchozím dílům. použití normální kamery mi nijak nevadilo, i když bylo vidět že tím film hodně ztrácel. Snad se zadaří s Apocalpsou.

• 12.12.2008  14:39
    Rallye smrti (2008)

Předvídatelný a jasný děj. Tenhle snímek rozhodně nepřekvapí,ale za to opravdu sedne do oka. Líbilo se mi to, páč to byla opravdová odreagovačka....řežba, rychlý auta, rvačky, žádná složitá zápletka, vše se rychle vyřeší. No jednou za čas si takovýhle snímek nechám líbit.