• Krátkometrážní

Tajemství jejich očí (2015)

Zbytečný remake, který nedosahuje už tak průměrného originálu. Je sice pěkné, že jsou ve filmu obsazeny dvě parádní herečky, ale ty tento snímek nezachrání ani nijak nepozvednou.

Terminator Genisys (2015)

Na rovinu - bez T-800 by to nešlo a nebylo by to ono. Kdo mi tam nejvíc neseděl byla "nová" Sarah, která bohužel nesahala původní ani po kolena (a to skoro doslova). Některé odkazy na původní dva díly potěšily, ale nepřekvapily. A neustálé vysvětlování, proč se děje to co se právě děje, bylo místy unavující :( Bojím se toho co nás čeká příště.

Únos Freddy Heinekena (2015)

Někteří zde v komentářích psali, že báječný Anthony táhne celý film, a tak jsem neváhal film zkouknout, i přes jeho celkem nízké hodnocení (v porovnání s obsazením). Anthony byl super ( o tom žádná), ale jelikož má ve filmu cca 30 (holých) vět, tak se o žádném táhnutí filmu nemůže mluvit. Film lze brát spíš jen tak, že člověk podívá do zákulisí příprav a samotného únosu, nic víc, nic miň - bohužel.

V mysli vraha (2015)

Tak si takhle pustíme "Béčkový" thriller a ono ejhle z béčka se vyklubalo celkem příjemné pokoukání s bonusem v hlavní roli s Anthonym. Parádní jednohubka s doktorem Lecterem. Připadalo ještě někomu divné že nakonci má dr. Clancy (Anthony) stejnou jizvu jako měl mladší zabiják Colin? Souhra náhod ?

Země (2015) (TV film)

Smutný, pravdivý a nevyhnutelný.

Doupě (2014)

Remake filmu Okrser 13, který byl originální a vcelku parádně provedený. Tenhle recyklát je spíše parodie. Jestliže za hlavními hrdiny pobíhá kupa gangsterů, kteří mají v rukou hotový arzenál a padnou z něho max. tři výstřely a to se jim ještě ze tří metrů nepodaří nic trefit, tak to sorry, to radši aby dotyčný obrátili zbraň proti sobě a zbytku bych dal do ruky lízátka. O konci filmu si každý udělá obrázek sám, ale aby drogový dealer, který během filmu normálně zabíjel lidi na konci kandidoval na starostu, ostatní gangsteři odložili zbraně a zasazovali stromky, to mi přijde uhozený. Hrůza !! R.I.P. Paul. Ten se musí obracet v hrobu.

Equalizer (2014)

3 * jen kvůli Denzlovi, který vypadá furt stejně dobře a stejně chladně. Jinak film dost nadnešenej. Nehrát tam Denzel tak to nemá takovéto hodnocení a asi bych na to ani nekoukal.

Escobar - Paradise Lost (2014)

Benicio jak Pablo parádní,ale bohužel ani on ani jeho gorily nestačily táhnout film, když neherecky se tvářící Josh film jen znechucoval. Opravdu je Josh vhodný před kameru ? Já myslím, že by měl mít max na starosti catering pro opravdový herce,ale v žádným případě bych nezabíral jeho xicht. Osobně doufám že ho do dalších Hladových her nikde jinde neuvidím. Jinak film sám osobě docela táhlý až místy zbytečně pomalý, ke konci sice tempo narůstá,ale nijak závratným tempem do cíle nedobíhá. Škoda

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Opět se potvrdilo, že nesmyslné rozdělování filmových pokračování na části, tak abychom z toho my diváci měli "víc" je cestou do sraček. Slabý díl, který se nám pokouší (bohužel) vykreslovat hlavní postavy. Díl, který mohl mít s přehledem něco kolem 40 minut.

Chraň nás od zlého (2014)

Škoda happy-endu. Ale to bych se až moc chtěl přiblížit k filmu Se7en. Jinak lekačky pěkný, a audiodoprovodní zvuky přivodili tu správnou atmosféru. Příjemné překvapení na večer.