• Krátkometrážní

Kingdom (2014) (seriál)

Po prvním dílu velká očekávání v podobě MMA zápasů a fajnových bitek. Bohužel seriál o tomhle z daleka není...spíše zabředá do spletitých problémů lidí okolo...a zápasení je to poslední o co tam jde. Já očekával seriál kde se bude zápasit něco málo řešit, poté zase zápasit atd. nic jiného jsem od toho nechtěl,ale bohužel to tento seriál nedopřává. Škoda. Myslím že 2. sérii si nechám ujít.

Mami! (2014)

Za mě zatím nejlepší Xavierův počin. K tomu parádní kamera plus solidní herecké výkony. Ze začátku mě odrazovala stopáž, ale film v celku utíká svižně.

OUTsideři (2014)

Milé a úsměvné překvapení. Ačkoliv se jedná o remake, tak ho považuji za podařený. Tři hlavní představitelé utíkají za neurčitým cílem, přičemž si ani jeden z nich neuvědomuje, že ve skutečnosti utíkají před T-1000 :)

Plačící muž (2014)

První dvě třetiny filmu jsem doufal, že se to rozjede a že nepřijde zklamání po dvou hodinách koukání. Naštěstí poslední třetina filmu jede v parádním tempu, takže jsem nakonec vůbec nelitoval. Hrdina opět válcuje své protivníky a je takřka nesmrtelný a konec je takový jaký by měl být. Prostě chuťovka. Ale víc než na tři hvězdy, vzhledem k tomu rozjezdu, dát nemohu.

Prokletý klaun (2014)

Nechal jsem se zlákat příznivým hodnocením ( co se týče hororu),ale bohužel nedostalo se mi ani z části toho co bych očekával. Doufal jsem alespoň v nějaké pěkné a překvapivé momenty, místo toho zde opět postavy jednaly jak náměsíčné a bez mozku, takže jim člověk přál aby se dostaly do spáru "klauna". Škoda

Signál z neznáma (2014)

Za málo peněz hodně hudby. Parádní nápad a o to lepší provedení. Odrazovalo mě nižší hodnocení, ale nakonec nelituji. Škoda, že nevíme jaké vylepší měla holčina.

Špinavý prachy (2014)

A já prostě čekal, že na konci vyklepne všechny a bude klid. Bohužel se na konci rozhodl jen pro nehezkou a nehereckou Noomi :(

Temný případ (2014) (seriál)

1. série 100 % (5*), 2. série slabých 60 % (2,5*). Druhá série se ani z daleka nepřiblížila nasazené laťce z první série.

The Guest (2014)

Od příjezdu "speciálního komanda" se film řítí do velkých sraček, ze kterých již nevystoupí. Škoda začalo to tak slibně.