• Krátkometrážní

Jian yu (2010)

Čínská lítačka s mistry "kung fu" (nevím co to jejich lítání mělo společného s kung-fu). Pokaždé když byla nějaká hlavní postava poraněna byla převezena k plastickému chirurgovi, u kterého si včetně záchrany života vždy dotyčný objednal nový obličej - dosti úsměvné. Konec bohužel bez uzavření děje - co a jak se stalo s ostatky ? Byly tedy k něčemu ?

Jonah Hex (2010)

Stašná slátanina.

Mother's Day (2010)

Jednání postav je v převážné většině dost nelogické, ale budiž. Co bylo nesnesitelné byl střih film, ve vypjatých situacích naprosto nepřehledné. A vrchní bijec Frank je to tu tak trochu za troubu :)

Muž odnikud (2010)

Prostě od Jihokorejský filmů s touhle tematikou (myslím tím akční thriller) by se měl učit kde jako Hollywoodysta. Parádní podívaná s vyvrcholením na ostří nože.

Nezastavitelný (2010)

Velká slabota...nebýt Denzela tak ten film bude o hodně níž s hodnocením. Ono o jedoucím vlaku a jeho zastavením se toho asi moc vymyslet nedá....a roztřesená kamrea při jakékoliv menší akci taky zrovna 2x neprospívá.

Oči krokodýla (2010) (TV film) odpad!

Naprosto tupý dokument, ve které "profesionální odchytávači krokodýlů" stále omílá danou věc a používá v tom záběry z jiných dokumentů. Po nesmyslném pokusu chytit krokodýla do sítě "na motýly" (mimo jiné se jim vysmáli i vystrašení domorodci) přichází rozhodnutí krokodýla odstřelit. Soustředění "střelce" je dosti úsměvné. Nakonec proběhne střelba a je po všem, takže dokument cca na 5 minut včetně titulků a otravaných reklam.

Plivu na váš hrob (2010)

potěší,ale některý věci jsou tam prostě jak pěst do obličeje....nenalezení holky, která se objeví po měsíci z bažin, přičemž má na sobě nové padnoucí oblečení, a to to její předtím spálili...atd atd...

Predátoři (2010)

NO čekal jsem trošku lepší podívanou....trochu víc lsti a větší vychytralost predátorů, která by byla zřejmá divákovi a nemusela by být pokaždé vysvětlena andy brodym. A taky to mohl být vícero masakriózní. Nebát se více vytrhnutých páteří s lebkou. A vynechat šermířský souboj by nebylo na škodu,ale jinak v celku vzato to docela šlo.

Rychlejší (2010)

Herecký anti výkon v podání jak Dwayna, tak Billyho. Čekal jsem odpočinkovou pomstychtivou akcičku, ale té se mi nedostalo....role nájemného vraha byla zcela mimo celý film. Kdyby tam nebyl tak se vůbec nic nezměnilo. Dwayne bud lepší!!!