• Krátkometrážní

Sherlock (2010) (seriál)

Jednoznačně nejlepší seriálový pochutnání za poslední dobu. Po dvou sériích jsem lačný po dalším a dalším přídavku.

Vyměřený čas (2011)

Skvělý nápad,ale provedení pokulhává za tak parádní myšlenkou. Justin mi vůbec nevadí,ale na tyhle role prostě někdo jiný. Justin je pro komedie :)

Saedeu mubi (2005)

Film dostál svému názvu. Jednotlivé povídky byli opravdu zajímavý. Některé slabší, některé silnější (např. syn a nemocná matka).

Hurricane Season (2009)

Příjemná oddychovka. A po dlouhé době sem si opět vychutnal Foresta.

Henjelgwa geuretel (2007)

Utahaná mysteriózní pohádka (nikoliv HOROR). Hezky natočená, parádní scenérie. Ale stopáž a scény, které vysloveně nudí mě nutili k tomu abych se na film nesoustředil tak jak bych chtěl.

Noc hrůzy (2011)

Neoslnil v takovém světle jak bych chtěl, ale role Jerryho podaná Colinem mi velmi sedla. Takže oprávněný tři * za odpočinkový film.

Kovbojové a vetřelci (2011)

Tak na to jaké to mělo ambice na začátku a jaké hvězdné obsazení nás provádělo nesmyslným dějem, je to hrůza. Konečná přestřelka kdy 20 kovbojů a 20 indiánů bojuje asi 15 minut s mimozemštani při kadenci co 5 vteřin to jeden mrtvej člověk (a přeci se udrželi) je nudná až nesmyslná...je to jít jako proti nasranýmu medvědovi se školní flusačkou.

Barbar Conan (2011)

Nesmyls u plácanej kdesi v Bulharsku. Jediný co to má společného s Barbarem Conanem je název. Nic jiného v tom nehledat. Jsem přesvědčen o tom, že lecjaký divák by film zvládl natočit lepé s tím že by stačilo napsat úplně jiný scénář.

Super 8 (2011)

BOhužel velké zklamání. Píše se o Abramsovi jako o nejoriginálnějším tvůrci současnosti,ale zde to tedy nepotrvdil. Bud měl striktně nařízeno, že film musí být rodinná podívána s lehkým dějem a většími kýči nebo si to neumím vysvětlit. Dalo se z toho vytěžit mnohem mnohem víc. Takhle se to ani vzdáleně nepřiblížilo ke zde zmiňovaným E.T. nebo Blízká setkání. Wake-up Mr. Abrams.

Muž odnikud (2010)

Prostě od Jihokorejský filmů s touhle tematikou (myslím tím akční thriller) by se měl učit kde jako Hollywoodysta. Parádní podívaná s vyvrcholením na ostří nože.