• Krátkometrážní

Twilight sága: Zatmění (2010) odpad!

Tak opět odpad..... prostě na (s prominutím) děvku které přebíhá od jednoho ke druhýmu se fakt dívat nemusím. Kvůli malé pizdě se rvou všichni se všema, nebylo by jednodušší jí prostě sežrat nebo jí nechat roztrhat vlky?....problém vyřešn a lidem by se to líbilo víc než tohle rádoby romantický rohodování. fuj...hnus

Predátoři (2010)

NO čekal jsem trošku lepší podívanou....trochu víc lsti a větší vychytralost predátorů, která by byla zřejmá divákovi a nemusela by být pokaždé vysvětlena andy brodym. A taky to mohl být vícero masakriózní. Nebát se více vytrhnutých páteří s lebkou. A vynechat šermířský souboj by nebylo na škodu,ale jinak v celku vzato to docela šlo.

Expendables: Postradatelní (2010)

Ufff uff....safra co to bylo? Na pokoukání na sebranku známých herců dobrý,ale děj a střih a jednotlivé scény?...to bych řadil mezi béčkové situace.

Alenka v říši divů (2010)

Uff uff....docela těžké zklamaní. A ani jsem si dositisti nesmlsnul na Deppovi, jak už tomu v Burtonovských filmech bývá. Film je celek m utahaný a nudný...........

Twilight sága: Nový měsíc (2009) odpad!

TAk po dlouhé době neváhám dát odpad a výsměch k tomu. Nechápu jak tohle někdo může nazývat filmem. Tohle odvyprávění scénáře, přehrání několikerých kýčovitých scén, zbytečných dialogů a bledých obličejů. Snad jen na vlky se dalo dívat,ale to nevysvětluje kdo mi vrátí přes dvě hodiny zabitýho večera. Příběh, který ve skratce vyzní asi tak jako: "hmmm upír mě nechal bejt...trpím...jééé vlkodlak...toho jsem ještě neměla...to bude dobrá náhražka....jéé upír se vrátil....fuck off vlkodlaku, už tě nepotřebuju.... Těším se na další určitě mega úspěšný díl :)))

Jezdci Apokalypsy (2009)

Nebýt tam mojí oblíbený herečky Ziyi Zhang, tak bych uvažoval o horším hodnocení. Denis a jeho "herecký výkon" byl žalostný, děj samozřejmě předvídatelný a provedení samotného filmu taky nic moc. Prostě rádoby napodobenina se7en tady vůbec nefunguje.

Svítání (2009)

Totální propad...nuda a film s dějem který se nepřibližuje ani béčkovýmu námětu.

The Collector (2009)

Dobrá místy i napínavá řežba. Jen prosím néééé další díl. věřím že tohle už lepší být nemůže a nehci se dočkat dalšího seriálu ala SAw. Oddechový thrilerový hororek.

Vyfič! (2009)

safra porte to bylo divný a zárověň hezký a opravdu místy vtipný že tomu bez váhání musím dát 4 *. A Ellen Page je fakt slečna herečka:)

Univerzální voják III: Znovuzrození (2009)

Bože můj..... to je to tak těžký natočit průměrný (aspoň) béčko? Tohle byla teda slátanina až hanba. Přenášení vojáků v jakýchsi igelitkách nebo to že doubléři se ani trochu nepodobají svým protějškům (viz lungren tmavý blond ...jeho dvojník černý vlasy......a to samé van damme). Souboje celekm ušli,ale to že tam lungren prohodím pár vět (i když možná dobře) a pak si to nechá projít hlavou mě fakt naštvalo. Chyběl mi tam náhrdelník plný uší:) To bych radši koukal jak van damme tlačí auto po dálnici 50ti kilometrovou rychlostí.________________ Parádní komentář verbala (za to dávám jednu * tomuto filmu)