• Krátkometrážní

Terminator Salvation (2009)

No tak jako musím se přiznat četl sem recenze a spousty koment´ářů zde a musím podotknout že z nich sem vydedukoval, že je to zklamání a že se z tohoto filmu stal průměrný film, který nemá jiskru. To musím vyvrátit, páč mě se to líbilo dost. Samozřejmě že v porovnání s jedničkou (na tož dvojkou) je to průměrný film,ale to už bylo jasné od začátku.....prostě první dva snímky nelze překonat ani náhodou. Ale tohle byla prostě lahoda jahoda. Odkazy ve filmu na dvojku, byli dobrou třešinkou na dortu , který nám naservíroval McG. Samozřejmě že plno věcí šlo zvládnout líp a samozřejmě se film opírá hlavně o efekty,ale to sem právě očekával (a dalo by se říct že vyžadoval). Pravdou je že christian nepředveld asi to oslnivý co se od něj čekälo,ale i přesto byl výbornej no a na sama si pomalu zvykám a v téhle roli se mi velmi zamlouval (sem zvědav jak se představí v avataru). No a nakonec nemůžu nezmínit se o arniem. Myslím že to šlo eště tak nějak trochu doladit že sice obličej byl tak nějak věrohodný (ale já CHCI prostě víc :D). těším se na další díly....na další nuklearní náboje v podání rodiny connorů :D

Push (2009)

Ach jo.... tak tu máme zase úspěšnou vykrádačku heroesů a x-menů. i přesto sem na to těšil,ale to co sem viděl snad nebylo ani to nejhorší co sem čekal. banda pobýhajících ukřičený číňanů, k ničemu ve filmu obsazený čuchači a dotykáři...a pak kreslící holčiny do památníčku. efekty které tam jsou tak josu všechny (do slova a do písmene) vidět v ukázkách, nic jiného ve filmu není, a poněvadž má film dvě hodiny, tak si dovedete představit tu nudu. Chudák dakota že se do toho nechala uvrtat...ta jediná se mi tam líbila, i když se neměla jak prosadit,ale budiž...lepší než celý film tam pobýhat jako sfetovaná holčina, která se občas někomu podívá do očí viz camilla bell. no a ten konec.... to snad ani nebyl konec... snad ty ovaři v hollywoodu neuvažujou o pokračování....ale ani bych se nedivil...proč ne vždyt pičovin je furt málo...teda ted už o jednu víc.

Imigranti (2009)

Film ubíhal a já se nestačil sžít ani s jednou postavou, proto dojemné scény šli tak nějak kolem mě..... jiank snímek dobrej, obsazení výtečné v čele s harrisnem fordem ( i když určitě tohle nebude jeho bůh ví jaká super role).

Odpor (2008)

Určitě to není žádný silný snímek, který chytne za srdce a několik dní po shlédnutí vám leží v hlavě, ale určitě je to snímek na kterej se mrknete a řeknete "jo v poho, šlo to"....... co se mi líbilo, byly ty nádherný lesy.

Valkýra (2008)

Slyšel sem na tento snímek spíše kritiky než chválu, proto sem od něj nic moc neočekával, ale dostalo se mi suprové podívané. Ačkoliv sem věděl jak to vše nakonec dopadne, tak i přesto jsem až do poslední možné chvíli doufal a dobrý konec. Bryan Singer se tohoto snímku zmocnil velmi dobře.

Muž na laně (2008)

Celkem velmi povedený dokument, opravdu mě zaujal. A hudební doprovod je naprosto dokonalý.

Baader Meinhof Komplex (2008)

Myslím že tenhle snímek předčil i samotný Mnichov. Žádné servítky, žádné chození okolo horké kaše. Akce, klid, akce, klid...titulky.

Napoleon Dynamit (2004)

myslím že to bylo fakt dementní. Svým způsobem zajímavý,ale já sem z toho neměl dobrej pocit. Never more.

Ledová smrt II (2008)

Opět typická americká vyvražďovačka,ale opět hezky oblečená do norského stylu...myslím že tomu začínám přicházet na chut. A konec byl dobrej....konečně někdo kdo se na konci pojistí že záporák je opravdu mrtvej :D

Duel Frost/Nixon (2008)

Bez váhání dávám plný počet. Perfektně natočený. Nevím zda sem tak hltal každou minutu, nebo zda mě zhypnotizoval hlas Franka Langella (Nixona ztvárnil naprosto brilantně).