• Krátkometrážní

Zaklínač (2019) (seriál)

Nečetl jsem knihu, povídky, nehrál jsem hru a ze starého seriálu jsem kdysi viděl pár dílů. Tak dlouho se o tom seriálu mluvilo, takové zvěsti a přirovnání byly vypouštěny....a výsledek ? Docela nudný seriál ala stará Xena či Herkules (a to je nechci nijak znevažovat). Lovec příšer všeho všudy "uloví" pár nudných příšer, skamarádí se s drakem (který vypadá jak oškubaný přerostlí kuře) sem tam se zamiluje do ""mocné"" čarodějky. Jediné světlé okamžiky byly, když se začal ohánět mečem, takže díky Henry aspoň za to.

Další den života (2018)

Výborně zpracovaný "dokument" popisující válečný konflikt v Angole. Použití animace pozvedlo snímek do jiné úrovně (ztvárnění pocitů hlavního zpravodajce dost výrazně podtrhuje děj).

Pásky z Nagana (2018)

Myslím, že kdo zažil 98 rok tak to ani jinak hodnotit nemůže.

Predátor: Evoluce (2018) odpad!

Kdybych se chtěl podívat na hláškující sci-fi komedii, tak bych si stáhnul Deadpoola. Tohle nebylo nic než laciný recyklát a vykrádačka prvních dvou dílů. I to nevhodné umísťování hudebního podkresu z původního filmu bylo k pláči. Myslím, že producenti filmu musí být od premiéry tohoto odpadu zcela holohlaví páč si vyrvali všechny vlasy za vyhozené peníze.

Špión, který mi dal kopačky (2018)

Tragédie bez komediálních scén, která skáče z města do města bez špetky rozumu. Pouze několik (asi tři) vtipných momentů, které bohužel tu skoro dvouhodinovou nudu nezachránily. Mila naprosto zastíněná Kate McKinnon. Škoda...

Jigsaw (2017)

Tak jestli na tuhle patálii potřebovali režiséři takovou dobu, tak doufám, že tihle dva si už neškrtnou. Páč vymyslet díl, který se z větší části odkazuje na jedničku a děj vykrádá z předchozích dílů je smutné a působí to jako ztráta času.

Střídavá péče (2017)

Pomalý rozjezd a svým způsobem jsem nevěděl ke komu se přiklonit, ale postupem minut bylo zřejmé kde je pravda. A konec byl opravdu pěkný rozstřel.

To (2017)

Parádní film. Jsem rád, že jsem ho viděl dřív než jsem četl knihu. Ono natočit film podle knihy by vydalo pomalu na několika dílný seriál.

47 metrů (2017)

Napínavý jak kšandy, sice některé scény nebyly až tak dotaženy, ale jinak pěkné a hlavně klaustrofobické.

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Ach jo, nechce se mi věřit že po tak dlouhé době se nenašel někdo kdo by napsal kloudný scénář, který by stál aspoň za to. Tahle slátanina, kterou trochu táhl Mr. Moucha, neměla šanci na to se ujmout. Kýč kde nejvyspělejší mimozemské rasy nepřijdou s tím co na Zemi vymyslí během krátkého rozhovoru je opravdu hrůza. Člověk si zavzpomínal,ale spíše mě ovládlo zklamání než abych se znova mrknul na první díl. P.S. poučení do budoucnosti každé vesmírné vozidlo musí mít fúzní motory, jinak by byla Země v prachu během prvních pár vteřin. A zničit zemi tak, že do ní vyvrtám díru je opravdu stupidní, obzvlášť pokud k tomu používám loď, která má minimálně třetinovou velikost Země:)