Star Trek: Picard (2020) (seriál) odpad!

ze tato show nieje star trek je odpustitelne ale toto je absolutne mizerna trash sci-fi show vo vseobecnosti aj pre cloveka co star trek nikdy nevidel. ako tomuto nelogickemu vykalu mohol dat niekto co i len 1 hviezdu, nepochopim. pat hviezd MUSI byt len recesia alebo csfd zacala monetizovat rating.

Machete (2010)

denny trejo nanestasie nevie hrat.inac zaporaci boli super

Cesta (2009)

vyborna atmosfericka drama.naozaj je to desive.ale,4 z 5 kvoli tomu ze katastrofa(blizsie nespecifikovana), ktora by vyvolala taky rozpad civilizacie(neostali ani zvierata, ktore by sa dali lovit.poda, ktoru by slo obrabat.len ludia ako potkany), kde zlyha proste tolko zdrojov a uplne zanikne produkcia, je proste neuveritelna.

Devítky (2007)

velmi mile prekvapenie a musim povedat, ze to bol dobry film.raynolds sa mi tam moc nehodil ale davis bola uzasna.musite sa do nej zalubit.odporucam

Cvokař (2009)

toto...bol velmi dobry film.krasna hudba,postavy,pekne natocene...must see!

2:22 (2008)

gabriel byrne a val kilmer sa objavia tak na 5 min.inac slabe.natocene trochu ako videoklip ale neviem ci sa mi to pacilo.asi nie.vela logickych chyb a ku postavam divak nema vobec ziadny vztah...bolo mi jedno ako skoncia.na druhu stranu to bol vyber na slepo a nic som od toho necakal.a nicoho som sa ani nedockal.

Symptom Pandorum (2009)

vo svojej kategorii asi jeden z najlepsich filmov poslednych rokov

Zrcadla (2008)

amy smart pošla pamätihodne:p

Napříč vesmírem (2007)

idete do kina a vravite si:hej,film s muzikou BEATLES v hippie prostredi 60 rokov ,to musi byt pecka.ale potom je to, len film s muzikou od beatles s prostredia 60 rokov.od zaciatku vidiet,ze to nebude nizkorozpoctovy film a bude asi ambiciozny.po asi hodine budete poznat ,konecne, vsetky postavy.po cca 2 hodine si uvedomite,ze je to VAZNE prilis dlhe.je tu velmi malo tancovania,par dobre prespievanych piesni a naozaj len par dobrych napadov.niektore postay su k tomu uplne zbytocne.tento muzikal nieje az tak spatny.niekomu sa moze pacit viac.