2 dny v Paříži (2007)

ten film nebol spatny.goldberg bol vyborny ale delpy nemusim.v tomto filme som jej vyslovene neveril.vlastne tomu zraza body miestami na 3 hviezdicky.scenar bol dobry, na divadlo.miestami mi pripadal priliz chirurgicky,nedoveryhodny.na druhu stranu rezija bola zaujmava.bolo to pekne natocene.4 hviezdicky je viac nez dost.

Sejmi je všechny (2007)

nie kazdemu sa bude tento film pacit.od zaciatku musite rezignovat na akukolvek logiku(odkial napriklad zobral sofistikovanu robotizovanu napodobeninu babatka predtym ako s nou z tretieho poschodia skocil do cerveneho bmw a v naslednej nahanacke zabil 10 ludi....).tento film je hrany komix.oven v nom zabija okrem ineho mrkvami.a myslim, ze vazne atakuje rekord Komanda, co do poctu mrtvol.urcite je to minimalne jedinecne a zaujmave.

Horší než smrt (2007)

tak dobre som sa uz dlho nebavil.jedna s najlepsich komedii roka.genialny suchy britsky humor a vyborne herecke vykony. cely film je velmi komorny a skromne ponati.odohrava sa prakticky na jednej scene a stylom pripomina sitcom frasier.toto je must-see!!!

Boj (2007)

nic moc.v podstate je to priemerny film.dobre 3 hviezdicky.je k tomu celkom dobra hudba.

Skóruj! (2007)

in the world of underground table tennis....uz len ten napad je dost blaznivy, ze to musi fungovat.niekto tento film bude milovat a niekto nenavidiet.mne sa pacil.je to navrat k old school komediam typu blaznive strely alebo hot shots.urcite sa oplati pozriet.

Hvězdný prach (2007)

stardust je,aj ked to tak na prvy pohlad mozno nevyzera, velmi dobry film.urcite jedno s tych prijemnejsich letnych prekvapeni,kt sa rozhodne oplati vidiet.

Když si Chuck bral Larryho (2007)

nicim nejak vyraznym nezaujme ale ani nesklame.ale jeden so slabsich filmov leta.james mohol hrat trochu inu rolu,predsa som len viac zvyknuty na king of queens

Křižovatka smrti 3 - Tentokráte v Paříži (2007)

obrovske sklamanie.jeden z najslabsich filmov co som v poslednom case videl.vtipy su okukane a trapne.chris tucker nieje to, co byval a jacky chan ocividne starne.par dobrych vtipov film nezachrani.najlepsia cast filmu su asi outtakes na konci cez titulky.brett ratner je zly reziser

Vím, kdo mě zabil (2007)

jediny dovod preco som videl tento film je,ze ho premietali v kine,v ktorom som robil.lindsay lohan mimochodom vobec nevie hrat a v tomto filme ma kvazi dvojrolu.na druhu stranu film nieje(ovela)horsi ako vacsina teen-vyvrazdovacich-hororov. otvaraci vykend 3 mil USD hovori za seba

Buď v klidu (2005)

par dobrych vtipov,inac premerny film.thurman a travolta si zopakli tanec,co je jeden z vrcholov flmu.get shorty bolo urcite lepsie