Ostrov (2023)

Ano, podobně laděných filmů je určitě dost, ale mně se to líbilo. Natočeno v krásném prostředí Thajska. Druhá polovina filmu je velmi dobrá. Obsazení páru v podání Jiřího Langmajera a Jany Plodkové sedlo perfektně. 75%   Netflix, HD, české znění

Pam a Tommy (2022) (seriál)

Příběh je místy vyobrazen s důrazem na detaily a působí tak vzhledem ke skutečnosti celkem věrohodně. To samé se dá říct o zachycení doby kolem počátků internetu. Lily James ('Pam') i Sebastian Stan ('Tommy') hrají svoje role skvěle! Oddechová záležitost s pár slabšími pasážemi. 65%   Disney+, 4k HDR, dabing

Pam a Tommy - Bušení a přirážení (2022) (epizoda)

Slibný úvod. Komediálně pojaté. Jen ta 'Pam' mi přišla pokaždé jiná (jednou umělá, podruhé jako chlap a potřetí jakž takž). 70%   Disney+, 4k HDR, dabing

Pam a Tommy - Jane Fondová (2022) (epizoda)

Třetí díl se věnuje spíše minulosti 'Randa'. 'Pam' a 'Tommy' jsou víceméně upozaděni. 60%   Disney+, 4k HDR, dabing

Pam a Tommy - Miluju tě, Tommy (2022) (epizoda)

Vrátili jsme se zpět v čase na začátek vztahu. Dobré, ale úvodní díl byl o něco lepší. 60%   Disney+, 4k HDR, dabing

Pam a Tommy - Ničitel světů (2022) (epizoda)

Průměrný díl, ve kterém se nic zvláštního neděje - vyjma scény z parkoviště. 60%   Disney+, 4k HDR, dabing

Pam a Tommy - Odborník (2022) (epizoda)

Zatím nejlepší díl, děj začíná nabírat na obrátkách. 75%   Disney+, 4k HDR, dabing

Pam a Tommy - Seattle (2022) (epizoda)

Povedené a vcelku sentimentální zakončení. 75%   Disney+, 4k HDR, dabing

Pam a Tommy - Strejda s tetou z Vidlákova (2022) (epizoda)

Je mi jasné, že role 'Randa' zde už nemá příliš důvod, ale i kvůli tomu to zkrátka úplně ztratilo náboj. 45%   Disney+, 4k HDR, dabing