Blade Runner 2049 (2017)

Neviem ako začať, proste dokonalý film, čo sa týka vizuálu, hudby. Poviem Vám dlho som tak nerozmýšľal po zhliadnutí filmu ako pri tomto.

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Milujem štýl Guya a tento film je po vizuálnej stránke masterpiece. Spomaľovačky ala Sherlock milujem, herci skvelý Charlie prekvapil. Videne 2x

Pasažéři (2016)

Vizuálne nádherný film, ktorý pre mna nemal tohto roku obdobu. Herci skvelý no a soundtrack úžasný, dlho som si tak dookola nepúšťal hudbu filmu

Noční můra v Elm Street (1984)

Milujem staré horory a tento je jeden z mojich najobľúbenejších. Prečo ? No lebo je originálny a ma svoje GORE scény ktoré mám rád na filmoch takého typu. REmake z roku 2010 je dosť slabý oproti tomuto,takze ten radšej vynechajte

Sebevražedný oddíl (2016)

Keď som videl trailer na comic-cone bol v úžase, Ta temná atmosféra nemala chybu, no potom to vystriedala farebnosť aj štýl Guardians čo sa mi absolútne nepáčilo. Čo sa týka hercov, tak Will je výborný a takisto Harley. Ostatní mi boli ukradnutý

Kingsman: Tajná služba (2014)

Kingsman secret service: Kingsmani sú čistokrvná bondovka staršieho rázu. Majú úžasného distingvovaného hrdinu: Harry Hart razí motto „Spôsoby robia človeka“, má oblek šitý na mieru a perfektný arzenál od dáždnika po ručný granát. Je tu jasne stanovený záporák Samuel L. Jackson vyšinutý "technik". Videné 4x

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Sherlock Holmes hra tieňov: Keď som sa dozvedel o pokračovaní, neváhal som a išiel do kina. Nebol som sklamaný, síce nie tak dokonale ako 1 ale ma svoje čaro

Sherlock Holmes (2009)

V roku 2009 vyšiel film Sherlock Holmes, keďže som o to nejavil záujem obišlo ma to. Po čase som dostal chuť na nejaký film, tak som si pozeral Sherlocka v podaní Downeya. Jr no bolo to úžasne, dlho som sa tak nebavil na filme od začiatku do konca parádne tempo, humor a akcia je výborná hlavne spomaľovacky s Phantom kamerou. Čo dodať úžasný film.