Impostor: Živá zbraň (2001)

Tento snímek se mi docela líbil. Sice toto téma jsme tu už měli, ale zasazení do jiné doby a nápad s bombou byl selkem dobrý. Konec filmu jsem opravdu netušil a tak sem byl příjemě překvapen.

2001: Vesmírná odysea (1968)

Na tenhle film jsem se musel dobře připravit. Před zhlédnutím sem musel vypít dva Semtexi abych neusl. Jde o velice nudný a i nudně natočený film. Dlouho trvající záběry na planetu na které se nic neděje. Nebýt maturity a nutnosti se na tento film podívat tak bych ho asi do dnešní doby neviděl. Myslím že bych o nic nepřišel. Proto toto hodnocení. *

Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace (2004) odpad!

Bohužel už ani jednička nebyla nic moc a tak muselo následovat tohle. Opravdu nuda. Nic jiného než vraždění milionů brouků a snažení se dostat pryč z nepřátelské planety. Jeden efekt by se dal považovat za dobrý a to když z těla vyleze super brouk. Jinak otřes a děs. Proto takové hodnocení.

Arachnid (2001) odpad!

Když se mi dostal do rukou tento film byl jsem hodně rád. podle obalu to vypadalo že by se mohlo jednat o povedený film. CHYBA!!! Celý film je jen sposta slátanin a nesmyslů. Například by mě zajímalo naco tam byl ten ufoun. A ten konec ... Jediné co by se dalo pozvednout jsou ty nechutný zmutovaný klíšťata.

RRRrrrr !!! (2004)

Ať si říká kdo chce co chce mě se tato blbost líbila stašně moc. Už jen ten nápad že se všichni jmenujou Kámen mě úplně uzemnila. Když ktomu přidáme Koňomuta a Žížalomuta, tak k tomu není co dodat. Ten kdo má rád humor to určitě pochopí.

Podfukáři (2004) (seriál)

No řeknu vám je to dost dobře propracovaný. Celou dobu sice víte co chystají za loupež ale až na konec se to všechno rozlouskne a zjistíte že to měly fakt pořádně promyšlený. Doufám že se bude natáčet někdy pokračování.