Hlavně nezávazně (2011)

Pre mňa slabšie, veľa zábavy to neprinieslo a popravde mi príde Ashton Kutcher v úlohe, kde by mal byť zaľúbený do ženy, ako veľmi neautentický.

Hugo a jeho velký objev (2011)

Filmu nechýba dobrá atmosféra, je brilantne natočený a zahraný, naviac mám z neho celkom dobrý pocit. Ja som vskutku spokojný.

Husk (2011)

Klasicky nelogické, ale celkom fajn.

Jeden den (2011)

No, zjavne dosť potrhaný kontext z predlohy. Veľa momentov akoby nedotiahnutých. Však malo to príjemný humor a vcelku krásny príbeh.

Jsem číslo čtyři (2011)

Do riti! Také to mohlo byť dobré. A oni to poserú blbým scenárom a strihom. Naviac seknuté nezmyselnou romancou. Film z radu pre hluchonemých.

Koupili jsme ZOO (2011)

Úplne atmosférický film. Až sa divím ako to na mňa vcelku pôsobilo, proste to bolo neskutočné, čo s človekom dokáže spraviť dokonalá hudba od Jónsiho. Keby nebolo jeho, tak celý charakter filmu stratí čaro a nie je tým, čím je. Poklona pred tým človekom, čo sa rozhodol vybrať práve takýto hudobný doprovod.

Kung Fu Panda 2 (2011)

Jednotka bola super, toto už nie, sklamalo ma to, ale stále je to solídna zábavka.

Lov lososů v Jemenu (2011)

Britský humor nemôže byť v žiadnom filme či seriáli zlý. Keď sa k tomu pridá ešte aj klasicky kvalitné herecké obsadenie, tak z toho vzniká veľmi podmanivé filmové prostredie. Takéto okolnosti sa zišli aj v tomto konkrétnom kúsku a všetko je tak, ako aj malo byť.