Avatar (2009)

Amazing!

Sedm životů (2008)

Will Smith opat ukazuje, ze vie hrat! Musim uznat, ze film bol velmi smutny, ale napriek tomu sa mi pacil.. Originalny napad, vyborna kamera... zabite ma, ale ja som bol nadmieru spokojny... :-)

Ip Man (2008)

Nic podobneho som od Fearless nevidel :-)

Wrestler (2008)

Rozhodne životný výkon Mickeyho Rourka. Vychádzalo mi to tak na 70, ale po tom konci musím dať tak 90... :-) Myslím si, že tento film ešte nepovedal posledné zbohom a dočká sa nejakého toho ocenenia. Príbeh sa mi relatívne páčil, aj napriek tomu, že nie som fanúšik Wrestlingu... Depresívny, pochmúrne ladený film, poukazujúci na životnú katastrofu jedného Wrestlera. PS: Marisa Tomei je veruže pekná keď tancuje ;-)

Ajťáci (2006) (seriál)

Tento serial ma jedinu chybu a to taku, ze su zatial iba tri serie po sest casti!!!

Drž hubu! (2003)

Vynikajuca komedia, ktora nepotrebuje dlhosiahly komentar. Film je preplneny humorom, avsak nie tym nasilnym americkym, ale prijemnym francuzkym :-) Dalo by sa povedat, ze jedna z najlepsich komedii poslednych 10 rokov, ten film ani po tretej projekcii absolutne nenudi... Priam absurdny dej a spojenie 2 najlepsich francuzkych hercov sucasnosti rozhodne nebolo na skodu a film je prijemnym spolocnikom na akukolvek chvilu. Odporucam, *****

Griffinovi (1999) (seriál)

Glen Quagmire rulezz!!! Dokonalost sama, bryanove sexualne vylevy su mi casto nelmi nesympaticke az odporne, ale to nemeni nic na skutocnosti, ze tento serial je spicka... BTW Peter Griffin by mal dostat za svoj smiech Oskara ...éééhahahahaéééhaha :-)

Lišák Renart (2005)

Dlho som sa čudoval, prečo táto vynikajúca rozprávka nemá komentár... Čo už, napíšem prvý ja. Napriek tomu, že táto animačka nepochádza z dielne Walta Disneyho, ani zo štúdia Pixar, rozhodne za nimi v ničom nezaostáva! Výborná animácia, perfektný hudobný doprovod a dostatočné množstvo humorných hlášok takého rangu, ktorý dosahuje máloktorá komerčná animačka. Dej: Lišiak, v doslovnom slova zmysle je lišiak prefíkaný, unikajúci zákonu, ktorý sa ho snaží polapiť v podobe vlka a jeho dvoch priblblých kamarátov zatieňuje hlavnú dejovú líniu, ktorou je hľadanie neexistujúceho pokladu. Hlavná postavy lišiak, potkan, ktorého nechtiac lišiak "ukradol" a vlk s jeho manželkou a kumpánmi. Všetci proste nemajú chybu, nenudia, potešia, rozveselia...treba to vidieť, nestačí počuť! Hodnotím 90 percent, zaslúžených!

Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (1978) (seriál)

Nie, ze dobre, ale super, perfektne, dokonale, vynikajuce, moj top serial vsetkych serialov po Simpsonovcoch a Futurame... Najlepsie z celej serie. Ak by som to pozeral v ceskom dabingu, dal by som odpad, ale slovensky je absolutna spicka, nieco ako cesky pri Simpsonovcoch.

Ichi the Killer (2001)

film, ktory si zasluzi hodnotenie bud 0, alebo 100 percent, nic medzi tym nie. Dovod je prosty; jedna sa o film, ktory je tak surovy, ze malokto ma zaludok dopozerat ho do konca. Dejova linia je relativne jednoducha...: Ichi, introvert, vychovavany k tomu, aby zabijal ludi likviduje vsetko a vsetkych, ktory mu pridu do cesty. Navonok posobi ako slusny, hanblivy chlapec, ale jedna sa o psychopata enormnych rozmerov, ktoreho vycinanie nema na filmovom platne silnu konkurenciu. Jeho "konkurent" Kakihara je clovek, tiez psychopat, ktoreho vzrusuje nasilie a jeho najvacsim snom je zomriet Ichiho rukou... Cely film ma sexualno nekrofilny podton v podobe Ichiho, ktoreho vzrusuju mrtve tela, rozsekane na kusy... Scena, v ktorej nahy chlap visi zaveseny 4 hakmi na kozu, Kakihara mu prepichuje tvar ihlicou a leje vriaci olej na chrbat, na hlavu... nema vo filme obdobu, jedna z najnechutnejsich snen vobec... Filmy, ako Salo, ci Kanibali sa mozu skovat... ;-) Tento film bol nechutnostny zazitok, davam 100 ;-)