Kult hákového kříže (1998)

Film nejvyšší kategorie, u kterého jsem se ani chvilku nenudil a hlavně mi dostal ten konec. Čekal jsem další americkej happy end...kde se bráška dostane očištěn z kriminálu, najde si práci a postará se o rodinu a všichní budou šťastní až do smrti...a ono bum, pár výstřelů na nevinné návštěvě školního záchůdku a film u mě stoupnul skoro o dvě hvězdy. Nezapomenutelné.

Nelítostný souboj (1995)

Prvotřídně našláplej film. Herecké výkony nemá cenu hodnotit. Nebýt trošku přetažené přestřelky po vykradení banky, během které padlo víc výstřelů, než za celý film Rambo III, ...a pocitu, který jsem poslední půl hodinu měl - že Pacino De Nira sejme, což udělalo konec docela nudnej, když jsem se nezklamal, ...si tento film pět hvězd zaslouží.

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Nuda, zklamání, tak proč hodnotit o trochu líp. Klasika. Po dobré jedničce přijde špatná dvojka a ještě horší trojka...ale peněz přinesla dost....tak proč nenatočit ještě horší čtyřku...

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

Jestli se tohle dá brát jako film o drogách, tak je to ten nejhorší, co jsem zatim viděl. Jedna hvězda za docela slušně udělaný halucinace a za Deppa...kterýho bych jako obvykle nepoznal, připadal mi spíš jako Jim Carey. 3/10

Vysoké podpatky (1991)

Kvalitní film....možná...ale ja se u toho docela dost nudil...a ke konci jsem možná až trpěl. Něco mezi dvěma a třema...

Forrest Gump (1994)

Kolikrát jsem tento film už viděl....nedokážu říct...a kolikrát ho ještě uvidim...mockrát. Nemá cenu komentovat. 10/10

Statečné srdce (1995)

Nemá cenu moc se vyjadřovat. Jenom teď jsem to poprvé viděl v AJ, a to je mazec..., jak si to dávaj hoši se skotským přízvukem. Film tak má nový rozměr.

Apocalypto (2006)

Všechny řeči o historii a srovnávání, jestli to tak skutečně bylo, jestli tohle či tamto Májové dělali...nevim....jde to mimo mně. Prostě si vymysleli příběh, tu a tam něco pochytili a je z toho Apocalypto. Dokonalý masky, parádní hudba, celý je to v májštině (ne jak je v Hollywoodu zvykem, angličtina s mexickým přízvukem nebo co, např. Gladiátor ve zvláštní staroangličtině, místo italštiny), Gibsnův smysl pro detail (když si pronásledující indoš rozrazí lebku o kámen v řece pod vodopádem, tak to musí snad v každém hrknout), a je to natočeno tak rychle, že jsem se vůbec nenudil. Vřele doporučuju! 9/10

Bílá masajka (2005)

Pan Hermine se tady měl vyprdnout na film, udělat z toho 6ti dílný seriál, a všichni by byli spokojeni. Prostě moc dějovejch zápletek a informací na plus mínus dvou hodinách. Sem tam se něco odflálkne, sem tam něco přeskočí a výsledek? U mně jsou to hodně užmoulané tři hvězdy.

Super Size Me (2004)

Slušně natočený dokument na více než zajímavé téma. Skupinka doktorů si myslím, že trochu přehání s výsledkama testu, nebo to je dobře nastříhaný. Ale jo, supr. 8/10