• Fantasy

Gangy z Birminghamu (2013) (seriál)

,,Everybody's a whore, Grace. We just sell different parts of ourselves." Opravdu skvělý kousek od Netflixu! Ta brutalita Birminghamu je znázorněna naprosto perfektně! Seriál je zajímavý a jedinečný po všech stránkách. Cillian Murphy je výborný herec, o tom se vůbec nemusíme bavit, ale i ostatní hrají úžasně. Peaky Blinders navíc nepatří mezi ty seriály, kde máte dvacet dílů ve dvaceti sériích, takže to není, a to je pro mě asi nejdůležitější, nekonečné. A soundtrack je taky skvělý. 95%

Dr. House (2004) (seriál)

No, asi nic pro hypochondry, že? Seriál je velmi originální, je v něm patřičné napětí a celkově ve vás zanechá kvalitní dojem. Jen málokdy se mi stane, že by mě některý z těch záhadných případů nebavil. Navíc je skvělé, že vždycky, když už si myslíte, že je klid, přijde něco dalšího a zjišťování oné příčiny nemoci vygraduje. Vážně dobrá práce! Navíc miluju to intro (v evropské verzi).

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Jako takhle, ne že bych skutečně věřila tomu, že příběhy, které jsou seriálem prezentovány jako pravdivé, skutečně pravdivé jsou, ale o to vůbec nejde. Když dostanete chuť na něco trochu děsivého, ale ne příliš dlouhého a nepotřebujete k tomu hromadu brutality, tak je Věřte nevěřte dobrá volba.

Chůva k pohledání (1993) (seriál)

Je to taková FAJNOVÁ záležitost, která mě občas baví a občas zase ne. Když ale na Chůvu k pohledání narazím v televizi, tak se od ní neodtrhnu, dokud neskončí, takže se nejspíš řadím k těm, kteří mají tenhle seriál rádi. A proč taky ne, že? Trocha nevkusného humoru je vždycky převálcována tím dobrým, který zajišťuje především sluha Niles. :-)

Pád (2013) (seriál)

Nevím, co přesně mám napsat, abych vyjádřila všechny své pocity. Ten nápad vytvořit chlapa od rodiny, který je na pohled úplně neškodný, mě zaujal už od začátku. Opravdu mě děsí, že někdo může takhle perfektně popírat své skutečné já. Že se někdo může schovávat za dobrovolnictví na lince pro sebevrahy, aby mohl po nocích škrtit brunetky na vysokých postech. Obě strany, jak ta domácí, tak i vyšetřovací, mě bavily stejně. Každá minuta každého dílu z celých tří sérií si dokázala udržet mou pozornost, protože celý cast byl jednoduše skvělý. Gillian tu hraje obdivuhodně, Jamie už ani nemůže hrát líp. Jeho herecké schopnosti mi opravdu vyrazily dech a absolutně nechápu ty, kteří ho odsuzují pro Fifty shades. 100%

Přátelé (1994) (seriál)

Jsem hodně nestálá divačka a jen tak nějakému seriálu nezůstanu věrná, nicméně tohle je prostě MOJE! :-) Nedokážu si představit, že bych po těch nekonečně letech našla seriál stejného žánru, který by Přátelé trumfl. Vždycky mi přijde legrační, když si pomyslím, že mě chytl ve věku, kdy jsem mu absolutně nemohla rozumět, ale jednoduše se stal neodmyslitelnou součástí mého dospívání, a i když má sloužit především k pobavení, najde se zde možná až překvapivě mnoho momentů, které mají mnohem hlubší pointu, což se mi na Přátelích líbí nejvíc. Že to není jen nějaký fóry přeplácaný americký sitcom bez lepšího propracování, ale opravdu příjemná záležitost se sympatickými herci a originálními postavami, které se pro vás během sledování stanou skutečnými.