Oppenheimer (2023)

Pro všechny co tu dávají nižší hodnocení kvůli dlouhým dialogům a moc čtení titulků a podobného... Víte vůbec na jakej film jste to kurva šli? Asi jste jen viděli jméno Robert Downey Jr. a spletli jste si to s novym Iron Manem jinak si to nedokážu vysvětlit. Nevím jestli jste čekali že Oppenheimer bude jako John Wick nebo průměrná marvelovka a že se tam pořád budou mlátit, střílet nebo že tam každý dvě minuty něco vybouchne ale to já od filmu fakt nečekal. Možná si někdo myslel že tam Robert Downey Jr. nasadí iron man oblek a začne bojovat s Oppenheimerem který po něm bude házet atomovky, fakt nevím jak tihle lidí přemýšlí. Od filmu jsem čekal skvělý dialogy, skvělý scény, skvělý herce. skvělou hudbu a dechberoucí výbuch a všechno z toho jsem dostal. Jediné co jsem od filmu nečekal bylo to množství politiky okolo ale neberu to jako zápor. Zároveň tady nechci nikoho ponižovat ani mít někomu za zlé pokud ho prostě dlouhé dialogy bez akce nebaví, není to pro každýho a nemyslim si, že jste kvůli tomu debilové ale myslím si že když jste šli na tenhle film a neočekávali dlouhé dialogy a celkově film víceméně bez akce tak jste minimálně blbci.

Tajná invaze - Sliby (2023) (epizoda)

Kobercové bombardování Slovenska nezní vůbec špatně!

Johnny English znovu zasahuje (2018)

Ze scény s Darude - Sandstorm a ze scény s VR mě bolela huba a to ani zdaleka nebyly jediný dobrý scény.

Zoolander (2001)

Ben Stiller, Owen Wilson, Christine Taylor - všichni úžasní a u filmu jsem se dost nasmál, nicméně nakonec pro mě ten film byl fakt trošičku over the top a tak jsem nakonec dal dolů jednu hvězdu. Nemám nic proti hloupý logice, hloupýmu ději, hloupýmu vyřešení celýho příběhu pokud je to v nějakých mezích a pokud se u toho zasměju, ale u tohohle si myslím že zašli přece jen špetku daleko. Ale je tam rozhodně spoustu ikonických scén a přiznám se, že jsem se na tenhle film podíval jen kvůli memes který vzešly nedávno z tohohle filmu.

Zvrácený (2002)

První půlka filmu rozhodně mnohem silnější než druhá, když jsem do tohohle filmu šel tak jsem měl menší představu o čem bude, ale neměl jsem nejmenší tušení že kurva bude běžet pozpátku. Zhruba tak prvních 20 minut jsem na film koukal a absolutně jsem nechápal co se děje, až jsem si myslel že koukám na špatnej film. Hned na začátku jsem si říkal, že tohle vypadá jako konec filmu spíš než začátek a asi až o další 2-3 scény mi došlo že ten film fakt jede obráceně. Pak dávaly smysl i ty titulky na začátku. No, rozhodně to bylo něco.

Fresh (2022)

Film se mi rozhodně líbil a zaujal, ale většinu filmu jsem musel přemýšlet o tom, jak vůbec funguje naše hlavní hrdinka. Kolik z její prdele si Winter Soldier vůbec vzal? Jak vůbec dokázala chodit, sedět, a jakkoliv fungovat? Nejspíš ne moc velký kusy, jelikož kdykoliv na sobě něco měla tak na obrysu to vypadalo že prdel má celou tak nevím. Jen jsem si to nedokázal moc představit. Nicméně to neubralo tolik na mém požitku z filmu takže pořád dávám silné 4.

The Poughkeepsie Tapes (2007)

Film se velmi dobře tvářil jako skutečný dokument za což mu dávám plus ale i mínus, protože jsem od toho očekával něco trochu jiného nebo spíš něco víc. Found footage styl se mi taky líbil a občas to bylo fakt intenzivní. Za mě to neurazí ani extra nenadchne.

Thanatomorphose (2012)

Nechutný to bylo, to rozhodně, to se jim povedlo na jedničku. A ani nemám nic proti filmům co mají pouze šokovat a znechutit a nic víc k nim není, přece jenom jsem viděl Lidskou Stonožku, Srbský Film a další podobné a většinou takové filmy ujdou nebo se mi i dost líbí, ale tady to prostě nešlo. A tím nemyslím že to bylo až moc nechutný. To co se u tohohle filmu nedalo vydržet byla ta absolutní stupidita hlavní postavy. Je mi jedno jestli měla deprese a nebo jiný problémy s hlavou, žádnej člověk nebude sedět doma a čumět na sebe jak se rozkládá za živa. Fakt tomu odmítám věřit. A nevim jestli v tom film chtěl vytvořit nějakej větší význam toho proč se rozhodla nejít do nemocnice a že radši shnije doma a zabije svoje dva boyfriendy, ale já jsem tam žádnej neviděl a jestli tam fakt byl, tak byl nejspíš špatnej. Jediný rozumný vysvětlení co mě napadá je to, že hlavní postavě spolu s rozkladem těla taky klesalo IQ. Chápal bych to ještě na začátku kdy měla jen pár modřin, že to brala prostě tak, jen jako nějaký zvláštní modřiny. Ale jak se to začalo objevovat po celym  těle, tak už jsem jenom zmateně koukal a absolutně nechápal proč ta ženská ihned nejede do nemocnice. A odtamtud už to šlo z kopce. Filmu taky nepomohlo to, že jsme vůbec nezjistili jak se hlavní postava nakazila touhle nemocí, ale to by mi ani tak nevadilo kdyby zbytek filmu byl dobrej. Takže filmu dávám 2 hvězdy za to že ta brutalita, odpornost a nechutnost se fakt povedla. Ale ty další 3 hvězdy ubírám, za jednu z nejstupidnějších hlavních postav co jsem kdy měl tu nečest ve filmu vidět.

Deadgirl (2008)

Doufal jsem, že si s centrálním nápadem pohrajou trošičku víc ale i tak mě to bavilo, konec byl sice očekávanej ale ne nutně špatnej. A prosím nedávejte mě na žádnej watchlist ale J.T. to viděl správně.