Krvavá nevěsta (2019)

Scéna kde týpek sedí na záchodě a čumí na youtube jak používat kuši mě prostě dostala.. Celkově jsem vlastně ani netušil že je tenhle film i komedie, takže mě ty vtipný scénky celkem překvapily, ale rozhodně jsem je uvítal. Možná tam mohlo být víc zabíjení, koneckonců, většina z nich skončila tak že udělala bum na konci. Mohlo tam být víc brutálních a krvavých scén, nicméně to nebyla až tak zásadní chyba, takže pro mě neubrala ani tu jednu hvězdičku, při filmu jsem se skvěle bavil a ani chvíli mi nepřišel nudný, k akci se taky přešlo celkem rychle.

Feral (2017)

Tři hvězdy hlavně za to, že je to Slasher a to je můj oblíbený horrorový subžánr, ale jinak nic moc. Herci svoje výkony moc neprodali, zápletka neoriginální a dokonce ani holky nejsou svojí krásou nějak zvlášť výjimečné, aby se dalo koukat aspoň na ně. A jediná bojeschopná ženská ve filmu má IQ tak 80, řeknu jen že jsem měl chuť jí vyškrábat oči za ty její stupidní rozhodnutí.

Futurama - Mezitím (2013) (epizoda)

Naprosto skvělý a důstojný konec seriálu, ovšem teď pokaždé když koukám na první díl, nedokážu přestat myslet na to, kolikrát tímhle už prošli, a že už když jsem tento serál viděl poprvé, tak oni tím mohli projít už tisíckrát.

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Opravdu málokdy dávám odpad, ale u tohohle jsem musel, protože jediný co na tom bylo vtipnýho, byla ta roztřesená kamera.

Pán času - Série 11 (2018) (série)

Naprostý odpad oproti zbytku tohoto seriálu.. Po prvním dílu jsem sice byl pozitivní, protože ten se celkem povedl, ale to jsem nevěděl že to byl také poslední díl, který si užiju.. Zbytek jsem sledoval s nudou a Jodie si mě jako doktor vůbec nezískala, málokdy se chová jako doktor, skoro nic nedokáže udělat bez svých společníků a zkrátka nemá tu kuráž.. David Tennant i Matt Smith si mě získali hned první epizodu po regeneraci, Capaldi si mě získal asi do 4 epizod.. Ale tohle je hrůza. Chibnall zkrátka neumí Doktora psát.. Už když se podíváte na jeho epizody z předchozích sérií tak je vidět, že zkrátka neumí napsat nic více záživného.. Dávám 1 hvězdu za ten zbytek respektu co mi ještě k tomuto seriálu zbyl a za tu první epizodu a doufám že Jodie už brzo skončí a s ní i seriál, nebo to aspoň veme někdo kdo to jako Doktor doopravdy bude umět.