Killing Ground (2016)

Tolik nezodpovězených otázek tomu filmu hodně ubralo. Doktor na přesdržku, inteligence postav tragická, policie absolutně neschopná. Škoda že v Austrálii nemůžete mít zbraň na sebeobranu, že? To by ten film měl 10 minut. Jílková by se na to měla podívat. Absence hudby mi vadila, protože to nenahradili ničím jiným. Atmosféra neexistuje. Napětí zažijete větší u Ulice. Pointa není. Jen hodně otázek po konci.

Šestý smysl (1999)

Ten twist je hrozně jednoduché prokouknout, ale asi jen kvůli tomu, že dnes už je z toho klišé.

Identita (2003)

Vraha jsem odhalil relativně rychle. Celkový twist si mohli odpustit, film by bez něho fungoval líp.

Jeepers Creepers (2001)

Když si uvědomím, jak nízký hodnocení horory dostávají na ČSFD, tak tohle je opravdu extrémně nadhodnocené.

Únos Stelly (2019)

Konečně jsem viděl originál a musím odstranit jednu hvězdu. Tenhle film je ve všem horší.

Živí mrtví - Série 11 (2021) (série)

Naprostý odpad. Možná jste zhlédli 10 sérií, ale tohle ani nestojí za dokončení. Finále není finále.

Interande (2012)

Ty rozhodnutí prostě nedávají smysl.

Zkažená mládež (2007)

Tohle by měli pouštět na amerických (všech) školách.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Není to tak perfektní, jak se zdá. Postavy strašně splývají a nestačíte se s nimi sžít a to je prostě škoda. 9/10