The Walking Dead: The Ones Who Live (2024) (seriál)

Logika šla do někam a celý to uspěchaly. Chtěl jsem dát větší hodnocení než Dead City, ale nemůžu. Absolutně tragický.

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

Mám za sebou první dvě série a je to hrozný zklamání. Je to nerealistický a trapný. Je to předvídatelný, je tu hromada klišé, policie je naprosto neschopná ve vyšetřování a střílení jim jde ještě hůř. Víc plot armoru jsem viděl už jen v Game of Thrones v poslední sérii a to už je co říct. Minimálně první série je zbytečně natahovaná, většina flashbacků byla k ničemu a nudná. Chování postav je naprosto nelogické, neustále se mezi sebou hádají, řeší pseudoproblémy, neustále na sebe míří zbraněmi, možná víc než na rukojmí, které většinou nikdo nehlídá, ruská ruleta byl vrchol demence jedné postavy. Chápu, že tam přišli s tím, že nechtějí nikoho zabít, ale kdyby byli třeba donuceni pár rukojmích zabít, hodně by to seriálu přidalo, postavy Alison i Arturita tak k ničemu nevedly. Každopádně Arturito je několikrát zradil, jednou pobodal, zapříčinill smrt jednoho z nich a srbský voják ho prostě ušetřil? Nenáviděný Arturito přidal alespoň hodně komedie, celkově měla první série solidní humor, to mi v druhé sérii chybělo. Tenhle seriál je pro hodně mladý a velice nenáročný diváky. Místy to připomíná telenovelu, k čemuž ten jazyk sedí. Asi mě nic nedonutí dokoukávat zbytek. 87 % je naprostý úlet, dávám 4/10.

Papírový dům (Netflix verze) - Epizoda 9 (2017) (epizoda) odpad!

Lidé se zbláznili s tím hodnocením. Tolik nelogického chování a ty přesřelky s policií jsou fakt k smíchu. Rukojmí byli nakonec úplně k ničemu. Ukončení ušlo, ale za přestřelku na začátku dávám odpad.

Chata smrti (2007) odpad!

Už si to moc nepamatuju, ale tohle je nejhorší horor, který jsem kdy viděl. 40 % je slušný úlet.

Black Rock (2012)

Pár pozitiv by se našlo, ale ten scénář je úlet!