Rick a Morty - Get Schwifty (2015) (epizoda)

"Show me what you got!" Nebýt posledních 5 minut a těch trapných písniček o které na konci šlo, dal bych klidně 5 hvězd.

Vrána (1994)

Vynikající Brandon Lee v hlavní roli. Podmanivá atmosféra až na půdu. Hudba Graeme Revella skvělá, strašně krásně podtrhává dané scény. Celý styl filmu se mi sakra líbil a sám se divím, že dávám za 4..... ale je pravda, že mi na plný počet něco chybělo. Musím vřele doporučit všem, kteří tenhle film ještě neviděli. Já jsem nadšený. Vrána je sakra povedený film, který ani na chvíli nenudí. Palec nahoru. 8/10

Snow Steam Iron (2017)

Co se týče vizuálu........ Tam je Zack Snyder naprostý BŮH! Fucking great :)

Ztraceni (2004) (seriál)

Fenomenální seriál, s originálními nápady, výbornou hudbou ( Michael Giacchino je frajer, bez něho si ten seriál nedokážu představit ), skvělou atmosférou, vynikajícími hereckými výkony, dobře napsanými postavami....... Seriál, který si ukradl mé srdce a rozhodně ho řadím mezi vrcholy seriálové tvorby. Ano je škoda, že se ne na všechno odpoví a ne všechno dává smysl ( když se nad tím pořádně člověk zamyslí, tak si uvědomí, že je v tom trochu bordel ), ale mě to nevadí, protože pokud si budete to dění užívat s danými postavami, pořádně se vžijete do ostrova, do té atmosféry, do toho tajemna, pak dostanete výjimečný zážitek. Pro mě je Lost speciální seriál, který bohužel nesedne každému, jelikož se to změní ze survival seriálu na sci-fi, kde se cestuje časem, jsou tam lední medvědi, poletující černý kouř, který zabijí, plus se z toho ke konci stane i fantasy..... ano já vím zní to trochu ujetě, ale věřte mi, já jsem si to zamiloval od finále 3 série, kdy mě konec neskutečně navnadil na další řadu a 4 a 5 sérii považuji za vrchol celého seriálu. Ano 1 série je masterpiece, ale mě to začalo víc bavit od finále 3 řády. Moje nejoblíbenější postavy ( nemám to seřazený od nejoblíbenějšího ): Desmond ( pokaždé když byl na scéně stálo to za to ), Hugo ( kdo sakra nemá rád Huga že? Je to borec : D ), Sawyer ( frajírek kterého si snadno oblíbíte, už jen kvůli herci Joshu Holloway ), Ben ( to je postava, kterou jsem si oblíbil až časem, jelikož ze začátku to byla postava, které jste nemohli věřit ani slovo.... jenže postupem času jsem si uvědomil, čím víc Michaela Emersona jako Bena, tím líp ), Locke ( ten měl podle mě nejzajímavější dějovou linku napříč celého seriálu, ten rozhodně musel bavit každého fanouška, herec Terry O'Quinn si zaslouží větší herecký role ). Jack je samozřejmě jako hlavní postava dobrá, herec Matthew Fox skvělý, jen to není moje TOP oblíbená postava jako ostatní, které jsem vyjmenoval, ale nic proti němu nemám, to stejný Sayid, Charlie, Jin, Miles, Richard nebo Kate, mám je rád, ale do TOP 5 se u mě nedostali. P.S. Když tak nad tím přemýšlím, asi si půjdu vsadit do loterie se známou číselnou kombinací. 10/10

Ztraceni - Konec (2010) (epizoda)

Několik hodin po zhlédnutí finále, jsem musel zážitek vstřebat. Podle mě se jedná o FENOMENÁLNÍ zakončení, jednoho z nejlepších seriálů všech dob. Při sledování této epizody jsem měl pocit, že sleduju něco výjimečného, něco originálního, něco co tady ještě nebylo. A to, že finále kvůli alternativní realitě nedává smysl....... čerto vem, byla to emocionální jízda! Už jenom během úvodní scény, kdy hraje nádherná melodická hudba je vám jasný, že je to tady, finále. Ano nedostali jsme odpovědi na několik otázek, spíše jsme dostali další otázky, ale já to tomuhle dílu za chybu brát nebudu. To měla vysvětlit 15 epizoda jménem – Přes moře. Finále se totiž věnuje postavám. Pořád si stojím za svým, že alternativní realita je úžasný nápad, a v posledním díle to do sebe tak krásně zapadlo, že jsem musel vytáhnout kapesníčky. Ano brečel jsem a jak MOC. U ničeho jsem nikdy neprožíval takový emoce. A tady mám sepsaný scény, kde jsem brečel jak malej. Jsou to především scény, kdy si postavy v alternativní realitě vzpomenou na to co se dělo na ostrově: 1. scéna se Sun a Jinem, tam to začalo, kdy jsem měl slzy. 2 scéna kdy už jsem opravdu začal brečet jak malej byla s Claire a Charliem. 3 scéna s Lockem a Jackem : “Jacku, doufám, že pro tebe někdo udělá to, cos ty právě udělal pro mě“. 4 scéna s Juliet a Sawyerem: “Měli bychom si někdy dát kafe. Hrozně rád, ale ten automat mi právě sežral dolar a už mám jen jeden. Můžeme platit každý zvlášť. …..... Mám tě. Mám tě, zlato. Polib mě Jamesi. Máš to mít, bloncko“. Ve všech těchto scénách hrála ta stejná hudba, která tomu neskutečně přidávala. Michael Giacchinno, nebýt jeho hudby, nebyl by ten seriál takový jaký je. Díky. 5 scéna, která je z emocionálního hlediska moje nejoblíbenější je s Hugem a Jackem. “Ne. Rozhodně ne. Nenechám tě umřít. Hurley, já už jsem mrtvý. Řekl jsi, že budeš chránit ostrov! A to taky dělám. Pácháš sebevraždu! Ne, tak se to má stát. Tohle mám udělat. Nesmíš umřít! No a pak už jsem byl emocionálně vyždímán při scéně v kostele. Omlouvám se, že jsem tady napsal, kde jsem brečel, asi si někdo bude myslet, že jsem divnej, že to přeháním. NE! Pokud máte srdce a zamilovali jste si tenhle seriál, ty postavy stejně jako já, pak to budete prožívat stejně. Plus se ještě musím přiznat........ nějakou chvíli po zhlédnutí, kdy už jeli závěrečné titulky, jsem se rozbrečel ještě jednou a naposled. A to z toho důvodu, že jsem si uvědomil: “ Sakra, ono to vážně skončilo. Bude mi to chybět.“ Především mi budou chybět ty postavy. Finální díl nám totiž ukázal, že tenhle seriál byl o těch postavách. Nejlepší seriálový zážitek jaký jsem zažil. Společně s Breaking Bad můj nejmilovanější seriál. Miluju to a bude mi to zatraceně chybět. Tuhle show si rozhodně budu muset někdy zopakovat. “Co se stalo, stalo se“. :)

Ztraceni - Pro co zemřeli (2010) (epizoda)

Předposlední díl nám krásně vybudoval půdu před velkým finále. V alternativní realitě to je čím dál zajímavější a i když je to divný a nedává to smysl, strašně dobře to na mě funguje. Očekávání od posledního dílu mám velký, tak snad se to povede.

Ztraceni - Přes moře (2010) (epizoda)

Dozvěděli jsme se pouze historii Jacoba a jeho bratra, ze kterého se z nějakého důvodu stal černý kouř, vůbec nevíme jak a proč to funguje. Plus původ ostrova nám taky nebyl prozrazen. Epizoda jako taková dobrá, ale ty odpovědi, které nám měli objasnit několik věcí, tak nám tvůrci přidali spíše další otázky, na které si myslím, že už ani není čas ke konci, měli to vyřešit teď a diváci by byli spokojení. Kvůli této epizodě se spoustu lidí nasralo. Já sice ne, mě to baví, ale ty odpovědi........ škoda. :( horší 4 hvězdy.

Ztraceni - Kandidát (2010) (epizoda)

Akční epizoda při které jsem měl nervy. Spousta skvělých momentů. Emoce na konci zafungovali. Jedna z mých nejoblíbenějších epizod. Jsem zvědav jak to dopadne :O