Akta X (1993) (seriál)

Neznám víc kultovnější seriál, než jsou X-Files. Skvělé postavy, kdo by neznal Muldera a Scullyovou. Epizody mají perfektní atmosféru a napětí. Jednotlivé případy jsou zajímavé a nápadité. Bohužel mytologické díly občas pokulhávají.

Projekt Modrá kniha (2019) (seriál)

Hodně dobrej seroš. Aktu X mám rád a tohle mě bavilo. Zvlášť když to vychází ze skutečných případů a vyšetřuje to můj oblíbenec Hynek v podání Aidana Gillena, který ho zahrál moc dobře. Více: https://youtu.be/tJEyhmIuf6s

Projekt Modrá kniha - Série 2 (2020) (série)

Zcela něco jiného než první řada a řekl bych, že tento směr se mi líbí víc. Každá epizoda má skvělou atmosféru a napětí.

1917 (2019)

Sam Mendes je rejža nejlepší a také nejnudnější Bondovky, tak jsem byl zvědav jak mu půjde válečné drama z 1. světové. V první řadě pochvala kamery. Roger Deakins se pustil do další výzvy a vyšlo mu to na výbornou. Opravdu to tak působí, že je to na jeden záběr. Některé záběry jsou vskutku dechberoucí. Film dobře pracuje s napětím a atmosféra filmu je také perfektní. Herecké výkony hlavních protagonistů i vedlejších postav, které se tam jen krátce mihnou jsou také moc dobré. Po všch stránkách výborný film. Ovšem dojem na měl neudělal tak velký jako třeba Le Mans '66 nebo Jojo Rabbit, ale krásné 3. místo. 10/10

Capone (2020)

Ale to snad ne! Má očekávání na slušný film se rozplynula jako pára nad hrncem v prvních minutách filmu. To, co mělo bejt dobře strávený čas u mafiánského filmu bylo 104 minut plných nudy, šedě a ještě jednou nudy. Tom Hardy Caponeho sice zvládl, ale ta maska nic moc. Režisérsky taky nezvládnuté, ani se nedivim, když stejný člověk dělal Fantastic Four z roku 2015. 2/10

Akta X - Leonard Betts (1997) (epizoda)

Murder a Scullyová proti Deadpoolovi a jedno šokující odhalení. Jedna z nejlepších epizod celého seriálu.