Lhář, lhář (1997)

Nechápu koho napadlo, že bude dobrý nápad, aby Jima daboval Dejdar. Absolutně to k němu nesedí a těžko jsem si jeho hlas odmýšlel. Jinak opět skvělá komedii s šíleným Carreym.

Toy Story 4: Příběh hraček (2019)

Toy Story 4 jsem měl rozkoukaný již celkem dlouhou dobu. Tak jsem si řekl, že když vyhrál toho Oscara, tak jej dokoukám. Nuda, snad asi nejhorší díl. Nechápu, jak mohl Oscara získat. Klaus byl skvělý, kouzelný a geniální animák, ale tohle je jen nějaká novodobá Disney fraška.

Riverdale - Season 1 (2017) (série)

Bohužel, narozdíl od Sabriny mě toto zpracování Archie komiksů moc nenadchlo. Ze začátku to šlo, ale spousta epizod byla nudná a ani celkem dobrý finále tomu nepřilepšilo. Můj největší problém jsou postavy, ke kterým si nedokáži vytvořit vtzah a některé mě vysloveně i štvou. Možná ještě zkusím druhou sérii, ale pokud i ona bude nudná, tak skončím.

Sabrinina děsivá dobrodružství - Série 3 (2020) (série)

Nejslabší řada, ale opravdu výtečné finále, které slibuje, že se máme příště na co těšit. Tak snad to nebude nudné a plné vaty jako tahle season. 6,5/10

Star Trek: Picard - Remembrance (2020) (epizoda)

Picard je už děda. Musím říct, že snad první Star Trek, který mě tak uchvátil. Vizuálně je to opojné, správně dramatické a akcí nepřehnané. Skvěle podkresleno hudbou. Sice je to zatím jen první epizoda, ale věřím, že si takovou kvalitu udrží a já budu moc spokojen.

October Faction (2020) (seriál)

Dostal jsem úplně něco jiného než jsem čekal jsem velice zklamán. Jde o 7 hodin čisté nudy, kde když se má konečně něco začít dít, tak se to utne. Postavy jsou nezajímavé a vztah si k nim nevytvoříte. Prostě promarněný čas. 1/10

Mizerové navždy (2020)

Tak tohle byla jízda! Top akční film za posledních několik let. Parádní komedie, aj srdce to mělo.

Na nože (2019)

Když jsem film viděl prvně (31.12.) nedocenil jsem ho. Působil na mě nudně, pomale a ani ne moc vtipně. Zřejmě jsem měl ještě plnou hlavu Králíčka Joja, kterého jsem tentýž den také viděl a moc jsem si jej pochvaloval. Až při druhém zhlédnutí doceňuji skvělou zápletku s (ne)čekaným vyvrcholením. Čekal jsem již z traileru, že to bude tato osoba a je to taky možná příčina toho, že film u mě napoprvé nezabodoval. Daniel Craig jako detektiv Blanc byl parádní, tato role mu rozhodně sluší a nevadilo by mi, kdyby bylo víc filmů s ním jako americkým Poirotem. + Ten jeho přízvuk:-D. Máme tady početné obsazení velmi známých herců, z nichž ještě vytknu krom Craiga také Anu de Armas a Chrise Evanse, který ukázal, že může hrát i někoho jiného než Kapitána Ameriku. Jako komedie to funguje, ale vyslýchání podezřelých v ⅓ mě hrozně unavovalo. Sumasumárum, ze 65% se NA NOŽE dostalo mezi filmy, které mohu vřele doporučit a řadím jej mezi to nejlepší, co loňský rok mohl nabídnout.