Zlatá maska (2020) (pořad) odpad!

A to je kurva co?! To jak něco, co bych čekal v japonské televizi. Odpad odpadů. Pokud tedy nejste zhulení jako tvůrci, to pak se vám to bude líbit. Viděl jsem asi 10 minut a asi mi diagnostikují brzy nádor na mozku.

Akta X - Série 9 (2001) (série)

Doggett a Reyesová opravdu nestačí. Jen pár zajímavých epizod a hlavně finále stojí za to. Jinak samé nudné a nezáživné epizody. Alespoň je tato série kratší. Akta X potřebují Muldera! 7/10

Akta X - Série 8 (2000) (série)

Začátek byl velmi dobrý, ale Doggett prostě neni Mulder a většinou byly jeho epizody nudné. Sice sem tam se našla skvělá epizodka, ale až s objevením Foxe šla kvalita zas nahoru. 9/10

Akta X - Série 6 (1998) (série)

Kvůli mytologickým epizodám dávám tentokrát jen čtyři hvězdy.

Akta X - Setkání s příšerodlakem (2016) (epizoda)

Výborně! Humorná epizodka se skvělými narážkami na minulou dekádu (Tužky, Kvíkuaku). Fórky typu: Mulder a internet byly taky geniální a to jeho vyzvánění na mobilu... Zdá se, že epizody mimo mytologii budou kvalitní!

Akta X - Můj boj 1 (2016) (epizoda)

Miluju Akta X, ale tohle teda ne. Mytologie celého seriálu je teď někde v prdeli. Chris Carter beztak sám neví, jak to myslí. Dám tomu šanci, snad aspoň epizody mimo mytologii budou dobré. 4/10

Simpsonovi - Akta S (1997) (epizoda)

Pro milovníky X-Files nejlepší díl celého seriálu.

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

Jeden z nejlepších seriálů nejen na Netflixu aneb jak ve Španělsku vznikl klenot mezi seriály i filmy. Velmi napaditá a nervy drásající akční jízda.

Proč? 13x proto - Série 4 (2020) (série)

Ty 3 epizody mi bohatě stačily. Dokoukávat to pravděpodobně nebudu. Nuda a nuda.