Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
15 fanoušků
/ 11 bodů
cingi.t
Terézia Cingelová
Považská Bystrica, Trenčiansky, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Animovaný
Krimi
film
seriál
TV film
pořad
studentský…
USA
Velká Británie
Česko
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách
(1974)
Láska přes internet
(1998)
Střihoruký Edward
(1990)
Mrtvá nevěsta Tima Burtona
(2005)
Van Helsing
(2004)
Příběh rytíře
(2001)
Rytíři ze Šanghaje
(2003)
Gejša
(2005)
Interstate 60
(2002)
Slepičí úlet
(2000)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
11 bodů
Fanklub
(15)
Ghoulman
grogodil
Zagi20
Dexter256
Rathalos
Logan37
vojta123
nika:)
StormyWhispe
T666
stalky47
marco_314159
peters951
playmaker
masina_
cingi.t
Časové pásmo bylo změněno