Saw 4 (2007)

V podstatě mě na tomhle bavilo jen to jak scénáristi vymýšlejí stále nové spůsoby, jak někoho efektně zabít. Jinak to s toutu sérií jde opravdu dolů. 50%

Kancl (2005) (seriál)

Britský originál jsem viděl a byl jsem velice zklamán. V amirické verzi je jeden grandiózní vtip za druhým, kdyžto v anglické jsou tak 2 dobré vtipy na díl. 98%

Star Wars: Klonové války (2008) (seriál)

no tak 5* tomu prdnem, ale s přimhouřeným okem. Kdyby to nebylo SW dal bych tak 55%

Oko dravce (2008)

Ach jo Ach jo Ach jo... Výborný nápad, výborná hudba, geniální spád filmu. AŽ NA TEN POSRANEJ KONEC!!!!! Tak geniálně rozjetý film a... Vrazí vám kudlu do zad. 72%

Nový svět (2005)

Geniálně udělané. Člověk by u toho i usnul a stejně řekl že je to geniální. Jediné co mi trošku ubírá zážitek je trošku sračkojidní scénář.

Záchranáři (2006)

3-4*. Strašně americký. Celej film jsem měl pocit, že se diívám na Verticall Limit, ale na moři.

Zrcadla (2008)

bubububububu....85%

96 hodin (2008)

ho hó... No teda Liam se nám nějak rozjel. Takhle by to dopadlo kdyby se nestal Jediem. 84%

Janek nad Janky (2003) (TV film)

2* ale jenom za Lišku kteryho mam rad

Návrat idiota (1999)

Čekal jsem sračku, ale docela příjemně mě to překvapilo. Herecké výkony bylo opravdu výborné (hlavné Liška a Vilhelmová), a aspoň toho zaprděnýho lva mohl dostat.