Krvavé pobřeží (2009)

Perfektní film, skvělé postavy (vizáž generála Čanga je fakt bezchybná :-D) a hlavně skvěle zvládnuté souboje... Jediná vada je ukrácenost děje způsobená sestříháním původní verze. Asi si ji stáhnu a pak to bude čistých *****:-D

Coach Carter (2005)

Jojo, typický americký sportovní film, který ve mně (jako bývalém fanouškovi a hráči basketu) vzbuzuje mírnou nostalgii.. Kdyby byl můj trenér tenkrát takovýhle, mohl jsem u toho zůstat a ne se orientovat na judo:-D

Jménem krále (2009)

Velmi pěkný film, na rozdíl od ostatních mně nepřipadal nízkorozpočtově ani jinak chudě, v 13. století těch lidí na hradech fakt moc nebylo:-D. Příběh pěkný, z herců mi vadil akorát Vaculík a Prachař, role rytířů jim těžce neseděly. A že je film v kinech? Na to se ptám: Proč ne?:-D

Čelisti (1975)

Perfektní film, není co dodat.

Vetřelec (1979)

Jeden z filmů mého dětství, jasné ****

Iron Man (2008)

Příjemná podívaná, asi nejlepší převedení komiksu na plátno které jsem viděl...

Sám doma 3 (1997)

Jako malému se mi to celkem líbilo, ale s původním dílem se to fakt nedá srovnávat

Sherlock Holmes: Znamení čtyř (1987) (TV film)

Opět úžasné dobrodružství, které předčí Psa baskervillského a vyrovná se Poslednímu upírovi.

Poslední upír (1993) (TV film)

Záhadné, tajemné, místy strašidelné. Opět skvělá dvojice Brett/Hardwicke a spolu s nimi můj oblíbený případ....

Sherlock Holmes a pekelný stroj (1991) (TV film)

Christopher Lee mi jako Holmes vůbec nesedl a P. Macnee jakoWatson nebyl lepší. Plochý projev, postrádající charaktery obou hlavních postav, je jen jeden z neduhů tohoto díla. Jako další bych mohl jmenovat nepříjemného Freuda nebo císaře atd... Ta jedna * je za opravdu pěknou operní hvězdu:-D