My (2019)

Jako jo bylo to "cool" a dříve bych dal o dost víc, ale těch hororů je o dost víc lepších a tenhle neměl nějaký úžasný scénář, herce, postavy, příběh...

Králíček Jojo (2019)

Jako jo, bylo to dobrý a vtipný, ale čekal jsem to o dost lepší 6/10

Legenda o drakovi (2015)

Nevím, jestli to je tím, že jsem od filmu nečekal vůbec nic nebo mou náladou, ale dlouho mě nějaký film takhle citově nezasáhl. Chtěl jsem si to pustit jen pro to, abych poznal Ruské filmy a čekal jsem nějakou blbost. Ale opravdu příjemně to překvapilo.

Scary Movie 4 (2006)

Ostatní díly jsem samozřejmě neviděl, ale tohle podle mě splnilo svůj účel a dlouho jsem se takhle nezasmál, není to nějaká vynikající komedie s propracovanými vtipy, ale někdy prostě člověk potřebuje vypnout a kouknout se na jednoduchou komedii s jednoduchými vtípky a takový ten film přesně je.

Iron Sky (2012)

Sra*ka, která má vynikající myšlenku, jeden skvělý vtip se Severní Korejí, dobré efekty a konec ujde, asi jsem čekal od toho něco jiného, ale jelikož tam slyším, že "Amerika vyhrála 2.světovou" nebo vidím, že atomovky nedokáží ničit, herci tam neumí hrát a nacisti nemají nic společného s původními, tak je to na pomezí odpadu a 1*, ale nakonec jsem si uvědomil, že jsou horší filmy.

Transformers (2007)

Jediný film transformers co není podprůměrný a má celkem dobrý příběh

Věc (1982)

tento film jsem čekal tak na 7/10, ale je to mnohem horší, u filmu jsem se velmi nudil, bylo to tak špatné, že jsem se tomu až smál, nedoporučuji 1/10 kvůli tomu, že jsou i horší filmy.