Hvězdná brána: Atlantida - Série 2 (2005) (série)

Jo, tak to už si nechám líbit. Nešvary první série jsou pryč a je to parádní podívaná. Pár slabých dílů tu je, ale co kladného stojí za zmínku, tak určitě vynikající triky ve vesmírných bitvách a samotná loď Daedalus. 5-*

Deuce Bigalow: Dobrej striptér (1999)

Horší než sem čekal. Na bratrovu radu jsem si to pustil, ale až na pár zasmání to bylo blbé jak troky. Ještě že to nemá víc jak hodinu a půl. 3-*

Mamas & Papas (2010)

Jak je možné, že vždycky když nám učitel/ka z VŠ doporučí nebo se zmíní o nějakém filmu, tak je to naprostá (s prominutím) píčovina. To tak mám rodinné právo a Králíčková se zeptá, jestli jsme se nedávno dívali na tento film. Kdo by se na to díval, že jo. No ale jelikož jsem od přírody tvor zvídavý, tak jsem tomu dal šanci. Naštěstí už se s ní neuvidím, takže nemám šanci se zeptat, co to jako mělo být. Všechny postavy jsou duševně choří jedinci, kteří to nemají v hlavě v pořádku. Ze začátku jsem měl pocit, že je to nějaké soft porno, protože tam pořád borec klátil nějakou mařku a tak to bylo dokola snad u všech postav. Hlavně nezapomeňte u formuláře pro osvojení poznačit, že nechcete děcko jiné barvy, aby to trvalo mnohem dýl a borec mohl zatím spokojeně klátit před zvířatama úplně jinou mařku. 1+*

Donnie Darko (2001)

Že ten Jake pořád hraje jen v takových hovadinách. Prostě klasický druh filmu o kterém každý řekne, že tomu vůbec nerozuměl, ale nakonec se mu to moc líbilo. Mě teda ne a nechápal jsem to. Na druhou stranu, oproti filmům podobného ražení je to docela stravitelné. Na prodlouženou verzi kašlu, podívám se radši na net o čem že to mělo být. 2+*

Turner a Hooch (1989)

Osmdesátá léta to byl ráj pro policejní filmy. Ať už akční nebo komedie (třeba i s nějakým zvířetem). O to víc mě mrzí, že vzhledem k výše uvedenému, je Turner a Hooch jen čistý průměr. Prostě to ničím nevyniká a chvílemi jsem se i nudil. Navíc ten čokl byl vyloženě odporný. Nemám rád uslintané psy. Oproti takovému K-9 je to slabota. 3*

Hvězdná brána: Atlantida - Série 1 (2004) (série)

Začátek byl, jak bych to slušně řekl, ne moc povedený. Tím nemyslím scénář, ale spíš věci technického rázu. Střih a hlavně kamerové záběry působí v prvních epizodách opravdu strašně. Úroveň původní Hvězdné brány byla v nedohlednu. V průběhu série se to zlepší a spolu s příběhem mě to naštěstí udrželo se dívat, protože jinak jsem přemýšlel, že snad víc než jednu sérii nedám. 4-*

Zámotek (1985)

Nechytlo mě to a celou dobu jsem se hrozně nudil. Není to ani dobré sci-fi a ani dobrá komedie. 2*

Ten Největší (2007)

Čekal jsem už podle plakátu nějakou blbost, ale nemohl jsem se víc mýlit. Asi za to částečně může ten blbý název. Od začátku až do (skoro) konce je to ultimátní prdel. Na to, jak je pro mě Rob Schneider absolutně neznámý, tak super. Ke konci už nudící, protože je to zbytečně natáhlé, a proto nedám plný počet. 4+*

Generation Iron 2 (2017)

Aha, takže zase jsem se nic zajímavého nedozvěděl. Fajn, chápu že už to nesměřuje na Olympii, ale o čem že to mělo být? Fakt mě nezajímá nějaký potetovaný debílek, co je sice velká sociální hvězda a žere steroidy ve velkém, ale v kulturistice dokázal velké hovno. Stejně tak ta šišlající koala, ta nemá v tomto dokumentu co dělat. Nebo ať ten dokument teda jinak pojmenují. To, že není zájem o Mrs. Olympia je úplně zřejmé. Nikdo se nechce dívat na hnusné a přerostlé mužatky (viz Mikulcová). Fujtajbl. My chceme Cory Everson! Abych jen nekritizoval, tak Kai Greene sice vypadá, že nemá všech pět pohromadě, ale pěkně se tady vybarvil a ukázal, že přece jen má něco pod čepicí. No a nejlepší byla samozřejmě stará garda Lee Haney, Shawn Ray atd. O těchto pánech by měli natočit dokument nebo jim dát aspoň mnohem víc prostoru. Zhodnotil bych to jako těžce povrchní dílo, který nic neřeší. Škoda. 3-*

The Comeback (1980)

Stejně jako ostatní jsem viděl jen kratší verzi. Snad se mi někdy podaří sehnat i tu plnohodnotnou. Oproti Pumping Iron je to spíš takový nic neříkající sestřih ze soutěže, než dokument. Jestli měl Arnold vyhrát asi bude sporné už navždy, ale já mu to přeju. Výsledek byl detailně rozebraný v kde jakém časopise o kulturistice. Nešlo ani tak o protekci, jako spíš o složení rozhodčích a bodový systém. Každopádně pro fanoušky kulturistiky povinnost. 3*