K-9, můj přítel se studeným čumákem

• slovenský

Môj partner z K-9

Akční / Komedie / Krimi

USA, 1989, 98 min

Možná jsem byl včera taky studený čumák, ale zanechalo mě to víceméně chladným. Občas jsem se pobavil a nemužů říct, že u zbytku filmu bych se vyloženě nudil, ale nějak to nestačilo. A ani těch pár hlášek a občas vtípek nějak nedokázaly misku vah převážit na stranu spokojenosti tak výrazné, aby z toho vymáčkly čtvrtou hvězdu.(7.9.2013)

• MM_Ramone

Tento americký akčný, kriminálny thriller je vystavaný na nie príliš originálnom námete. Policajný detektív a jeho verný, šikovný pes. Všetci to iste veľmi dobre poznáte napríklad z nemeckého televízneho seriálu "Komisár Rex". To však bola poriadna blbosť. Celovečerný film "Môj partner z K-9" je na tom predsa len o poznanie lepšie. Dá sa na to pozrieť a aj sa trocha pobaviť. Chémia medzi hercom Jimom Belushim a jeho psím parťákom fungovala celkom dobre. **(3.4.2018)

Vcelku dobrá akční komedie, která hodně těží z dobré práce se psem před kamerou, ten vždy dokáže průměrný film vytáhnout o chloupek výš. Uvidíme vcelku rutinní detektivní příběh s poldou typu drzosti Eddie Murphyho z Beverly Hills, jen ne tolik zábavného. Ale hafoš se umí moc pěkně tvářit a tak hlavně díky němu dokráčel tento film k velmi solidním a lepším 60 %.(2.6.2004)

Jako malá jsem tomuhle filmu naprosto propadla a ještě se mě to nepustilo, a asi ani nepustí. Tento film se před takovou milovnicí psů jakou jsem jako malá bývala prostě schovat nemůže. Hlavně když jde o německého ovčáka, který byl a pořád je mou vysněnou rasou. Jsem hrozně ráda, že byl tento film vůbec natočený a že hlavní roli dostal i skvělý, věčně sarkastický a zábavný James "Jim" Belushi a můj milovaný Jerry-Lee. - "The woman is mine."(20.7.2017)

To se mi líbí, pěkná komedie o přátelství mezi psem a páníčkem, který od něj dostane pořádně zabrat, kam se hrabe Rex se svými proskoky okny, tohle je správný pes, sarkastický naschválník. Příběh sice není až tak poutavý a mimo dvou hlavních rolí postavy nijak moc nezaujmou, ale pro lehké pobavení dostačující.(29.8.2009)

• - Spoiler: Byly odvysílány dvě verze smrti Lymana. V první postřelí Jerryho Lee při útěku do helikoptéry a nato je zastřelen Dooleym. Ve druhé verzi postřelí Jerryho Lee a následně je zastřelen posádkou vrtulníku. (HellFire)

• - Koton (Jerry Lee) byl ve skutečnosti policejní pes oddělení v Kansas City v Missouri. 18. listopadu 1991 byl zastřelen při pronásledování podezřelého ze zabití policisty. Deset dní před svou smrtí našel Koton 10 kg kokainu v celkové hodnotě přesahující 1,2 miliony dolarů. (HellFire)

• - Natáčení probíhalo v San Diegu. (reich)