Nezvratný osud 2 (2003)

Ano, i v druhem dile ma zubata navrch. Rok po udalostech prvniho dilu tu mame dalsi bandu zoufalcu, kteri se zoufale snazi prelstit osud. To co se vam libilo na prvnim dile, tu opet dostanete v mire vrchovate, krom toho scenariste zmenili pravidla, takze zapomente, co jste si mysleli, ze vite...

Nuda v Brně (2003)

Vynikající, ale proč to proboha pořád srovnáváte s Pupendem? Tady jsme přece někde úplně jinde...

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Tahle trilogie se zkrátka vymyká jakémukoliv srovnání s jinými filmy, je jako další div světa. A ten závěr nebyl vůbec natahovaný, já si přál, aby to nikdy neskončilo

Rychle a zběsile 2 (2003)

Tak, odešel Vin Diesel, a co nám tu zbylo... Auta, auta,hmm, další auta....to nemusím chodit do kina, stačí si pustit Auto-moto revue.

Rytíři ze Šanghaje (2003)

Tak tohle bylo absolutne necekany. Pet hvezdicek davam ze dvou duvodu:1.Film je nabyt tunami vtipku, ktere do mrte vycerpavaji prostredi (Londyn na konci minuleho stoleti) 2.Kazda z mnoha bojovych scen je opet malym mistrovskym dilem, Chan si tentokrat s choreografii obzvlaste vyhral, jeho parafraze na "Singing in the rain" je jednim slovem nezapomenutelna. Celkove nejlepsi americky film Jackie Chana a dalsi dukaz, ze pokracovani muze byt lepsi nez original. Jen tak dal !

Scary Movie 3 (2003)

Jediný kdo to občas zachraňuje od úplného průšvihu je Charlie Sheen, který zjevně od dob Hot Shots neztratil formu, ale nedostal šanci to naplno předvést. Těšil jsem jak to David Zucker těm mladým cucákům nandá, ale mě takřka vůbec nepobavil...což pro komedii není dobrá vizitka. Dobrá parodie přece není o neustálém opakování známých situací, musí se přidat ještě něco navíc. A David Zucker to ví, což je na tom všem nejsmutnější.

Škola rocku (2003)

Konečně film o rocku, který natočil někdo, kdo rocku rozumí a má ho rád (ne jako Rock star). Královsky jsem se bavil, pro každého rockového fanoška by se tenhle film měl stát kultem.

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Až s odstupem času, když člověk uzřel Terminator Salvation a Genisys, je možné docenit, jak dobrý je tohle film.

Test (2003)

Tenhle film by se klidne mohl jmenova Dabluv advokat 2, protoze Al Pacino hraje v podstate identickou postavu. Cozpak o to, hraje ji skvele, jenomze tohle tu uz bylo. Jinak lze doporucit vsem, kterym se libil Spy game.

Vítejte v džungli (2003)

Další exemplář toho, čemu se nejspíš bude brzy říkat "typická Rockovina" :-) Tedy žádné velké ciráty, jde se rovnou na věc. Tady žádné umění nikdo nečeká a to je dobře :-)