Svět podle Prota (2001)

Nečekal jsem, že mě to vtáhne od první minuty do víru děje, ale stalo se a jsem moc rád, že jsem zase poznal další kvalitní snímek s panem Spaceyem :) luxuuuus!!

U mě dobrý (2008)

..Myslím si že to bylo i konstalací hvězd a něco mi říkalo, teď není ten správný čas na zabíjení času podprůměrnou komedií, ale vydržel jsem!!!

Ronja, dcera loupežníka (1984)

Opravuji, hodnoceníčko, ale přesto je to nádherná severská pohádka o nesvárech dvou loupežnických band. Ta příroda je fakt dokonalá..hmmm :)

Atentát (1964)

Opravdu kultovka. Pamatuju si, když jsem to videl poprvé, s otevřenou pusou sem vydržel až do konce filmu..

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Myslel jsem si, že toto bude komedie aspoň na úrovni prvního dílu. První co mě odradilo po shlédnutí tohoto snímku, byly trapné a neustále opakované hlášky z prvního filmu.. Posléze provázející melancholie a deprese jednotlivých postav mi začal film naznačovat, že už to bude jen horší depka..

Kulihrášek a zakletá princezna (1995) (TV film)

Psychedelické oči kulihráška mě přivádí do stavu, buď abych se smál a nebo to vypnul.. No nic.. další blbina je na světě..

Interstate 60 (2002)

Myšlenka: *****, zpracování : *, takže celkově: ***

Taková normální rodinka (2008) odpad!

Takový průser jsem fakt nečekal !!! Změnit postavám jejich povahový charakter jako např. u Oldřicha, který je mírumilovný a né žadný dominátor rodiny mě šokovalo.. Péťa jakožto fotbalový fanda je ubohost nejvyššího kalibru v tomto s nímku. O zbytku se ani nebudu vyjadřovat.. Humus a ostudu dělá tento film parádnímu seriálu, který má u mě velký respekt..