Úžasňákovi (2004)

Hyperaktivní návrhářka Edna módní a pohodový Mražoun jsou postavičky v tomto filmu pro moje oči a uši balzámem na duši :)

Vicky Cristina Barcelona (2008)

Nedostalo mě to na kolena jak příběhem, tak hereckým obsazením... hvězdička pro krásnou Barcelonu a druhá za umělecké cítění pana Woodyho Allena..

Asterix a Galové (1967)

Co dodat...je to klasika držící se komiksové předlohy rukopisu pánů Goscinnyho a Uderza. Kdybych byl malý klučík v té době. Určitě bych dal plný počet, ale doba je zrychlená čím dál víc a film jde neustále technologicky kupředu..

Rozervaná objetí (2009)

100% Almodovar, s krásou, z lehounkým humorem a zármutkem zároveň.. Kamerová prostorovost a vynikajiící i když nepatrná hudba se mi líbí v tomto filmu. Líbí se mi na ni hlavně ta nedotěrnost a nenápadná vlezlost pod kůži, která provází celý film..

Ajťáci (2006) (seriál)

Snažím se vyhýbat prvním recenzím a nadšeným reakcím o kladném a bezesporu skoro dokonalém seriálu. Počkal jsem si až vlna odpadla a ?? ..opravdu se to vyplatilo... Partička IT je důkaz, že představitelé v tomto seriálu dokážou být inteligentní, citlivý a totální magoři zároveň. I když poslední díl je trošku smutný, dávám s respektem plný počet ..

Sin City - město hříchu (2005)

Jednotlivé kontrasty zpracovaných postav jsou na mě trošku upjaté, ale některé části výjimečné, např. milování na srdcové posteli, nebo skok Elijaha Wooda (Froda) přez natažené žiletky..