Nikdy nezestárnou (2018)

začátek, byl jedno velké wow, záběry z výcviku atd. Super. Do toho autentické hlasy pamětníků atd, jak říkám paráda, ale pořád jsem dumal nad tím, kde jsem to už viděl... zde: Velká válka: 1914-1918 / 14-18, le bruit et la fureur (TV film) (2008) | ČSFD.cz https://www.csfd.cz/film/324479-velka-valka-1914-1918/prehled/ frantíci natočili v podstatě to samé, akorát místo autentických kolorovaných záběrů, použili záběry filmové a autentické černobílé (všechny filmy poctivě uvádějí a jejich výpis jsem kdysi napsal tady [ KEB @ 1.Světová válka aneb naši pradědové ] Takže závěr k dílu velkého Petera: Petere je to v pohodě, technická stránka věci a uroveň kolorizace famozní, ale mohl jsi být více popisný a více realistický. Sice ukazuješ nějaké mrtvoly, ale tu atmosféru všeobecné a hlavně všudypřítomné smrti jsi moc nezvládl (asi záměr). Navíc fotky jsou dost často lehce nekorspondující s popisem (ano pauzoval jsem si to a koumal detaily). Pro někoho, kdo se o velkou válku zajímá jen povrchně absolutní bomba, pro někoho, kdo se zajímá hloubějí zatraceně pěkně udělaný dokument, ale nic nového. poctivých 75%

Halloween: H20 (1998)

V pohodě jak sviňa, doporučuji sérii v pořadí 1, 2 a H20!

Excalibur (1981)

tak nějak nevím, jak hodnotit. V tom správném věku mne to minulo a nyní už to prostě není ono. Chápu kultovnost a chápu proč byl filmkultem, ale dneska už to trochu přestává fungovat. Poctivé 4stáry a vědomí, že od něj pak už všichni opisovali :)

Sňatky z rozumu (1968) (seriál)

Tatínek přeslic byl naprosto geniální :)

Superpolda (1980)

Jo, pořád to funguje. Pořád je to vtipný a konečně vím, kde se vzala moje láska k fazolím!

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Vyhejbám se dělání dobrejch skutků, bývá to nakažlivý. Od začátku bylo jasné jak to dopadne, ale přesto mě to bavilo :)

Hráči se smrtí (1990)

První shlédnutí dopadlo docela dobře, ale podruhé si to asi nechám ujít :)

Muž v ohni (2004)

Přeslazený konec to pokazil a za ty vystřižené hanbaté scény bych někoho kopl do hlavy. Radhu mám rád už od pitch black :)

Equalizer (2014)

Já bych prostě chtěl věřit tomu, že sněkdo takový skutečně existuje. Prostě chtěl...