Rampage (2009)

Tak nějak nevím, jak ohodnotit. Nechť si každý udělá obrázek sám...

Andělé a démoni (2009)

Průměrné ve všech ohledech. Scénář místy děravý jako červem prožraný starý spis. Kdyby magnetické pole držící antihmotu dokázala udržet tužková baterie, tak už jsme kolonizovali vesmír :D

Bitva o Moskvu (2016)

Trochu nevím, jak film uchopit. Provedením je to dobré čili za tři. První půlhodina je k nevydržení a obraz Rudé armády až příliš křišťálový. Akce průměrná a Němci samozřejmě pitomí. Má to i světlé momenty i ty tmavé. Nebýt toho shitstormu kolem, tak by to asi zahučelo a propadlo do šedi.Co se týče Rusů a téhle legendy, tak by neuškodila trocha, aspoň trošička, zdravé seberflexe, které se u Rusů ještě dlouho nedočkáme, bohužel.

Warcraft: První střet (2016)

Dovolím si S ďurem nesouhlasit, zatímco Hobitem jsem se protrpěl nudou od začátku do konce. Tady mne to bavilo celý film, ale už teď po pár dnech mám problém se v něm zorientovat...

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)

První polovian hodně v pohodě, ale jak vzali dětičky osud do svých rukou a začala CGI bitva, tak šla povedená a kouzelná atmosféra víceméně do háje. Škoda, kdyby se to obešlo bez klasických klišé, bylo by to v pohodě, takhle se to transportovalo rovnou do šedivého průměru. Kdyby to nebylo v zasraném PG13, tak by Eva v závojích kouře z fajfky vypadala skutečně kouzelně.

Jsem číslo čtyři (2011)

Nenadchlo, neurazilo a v zásadě i bavilo. Žádná nenávist, ale vracet se asi nebudu. Chtěl bych mít psa co se ke mně vrací i když já na něj z vejšky seru :D

Ledoví piráti (1984)

Veselá taškařice a úplná blbost, ale zábavné to bylo, to ano. Navíc vidět Anjelicu Huston a Rona Perlmana zamlada je taky fajn.

Síla života (1985)

Dnes už ne úplně funkční, ale pořád se to dá shlédnout bez ztrát na životech. A mathilda má krásný prsa :)