Expendables: Postradatelní (2010)

ano! Ano!! ANO!!! Jsem nadšen! Dostal jsem přesně to co jsem čekal a ještě mnohem víc.

Carrie (2002) (TV film)

Dávám za 5. Ne že by film byl tak dobrý, ale proto abych aspoň trochu vylepšil skore tohohle TELEVIZNÍHO počinu. Kdo z vás Ichtelygentů, co tady dštíte oheň a síru, četl předlohu? Já ano a tahle verze se jí blíží mnohem víc než ta De Palmova. Tedy samozřejmě až na jeden zásadní detail, ale ten je pochopitelný s ohledem na to, co mělo následovat. edit: Schválně jsem si to pustil znova hlavně kvůli mistní jelitě. Už zase o kousek víc chápu verbala. Tenhle film je takřka doslovně převyprávěná kniha. Natočené je to s respektem k předloze a rozhodně si myslím, že KING nikde nepláče, ale spokojeně kývá hlavou. Tam kde kniha pokulhává, si scénáristi dali práci a vyšperkovali atmosféru jak měli. Plná palba zcela zaslouženě. A vám všem místním šulinům navzdory...

Sin City - město hříchu (2005)

Plná palba a plná spokojenst a plné nadšení a... Mně se to prostě líbilo bez výhrad! Hartigan je správnej, Marvin je drsnej a Dwight je excelentní a... Já k tomuhle filmu prostě nepřistupuju kriticky a vím to!!!! Čím dál více mě fascinujé lidé, co se na filmy dívají ne proto aby se bavili, ale proto aby je zde mohli strhat. Inu i já se nechám strhat a použiju slovník vyhřezlého hemeroida verbala. Jděte do prdele čuráci s takýmto přístupem!!!

Zítra vstanu a opařím se čajem (1977)

Kterej posranej kretén může za ty anglické názvy u českých a československých filmů? Jinak je to velmi zdařilá scifi komedie, ze série těchto scifi komedií je tahle podle mne nejlepší.

Bojový plán (2004) (seriál)

Nenapadá mne nic, co bych téhle sérii mohl vytknout. Velmi dobrý nápad a velmi zdařilé zpracování.

Zkouška pilota Pirxe (1978)

Jaké příjemné překvapení je tenhle film. Měl jsem ho kompletně vyspoilerovaný, takže překvapení se nekonalo, ale i tak se mi to líbilo. Atmosféru to má sympatickou, triky příjemné a hlavně tam konečně kosmonauti chodí v něčem co vypadá jako uniforma. Interiér lodi byl udělaný skutečně dobře. S ohlédnutím na stáří plná palba.

Návštěvníci (1983) (seriál)

Strčte si ty anglické názvy u naší domácí tvorby doprdele, milí administrátoři !!!!

Cela 211 - Vězeňské peklo (2009)

Velké překvapení, čekal jsem kravinu a on se z tohoto nezámořského snímku vyklubal překvapivě velmi dobrý film. Tohle je totiž Shawshank naruby, ale doslova naruby...

Nedotknutelní (2011)

Já jsem se nasmál dost a dost. To znamená, že jsem buď nudnej a přízemní primitiv nebo cílová skupina filmu. A vůbec američani mají svého Forresta a svůj Shawshank. tak ať mají frantíci své nedotknutelné 100% Marně přemýšlím, co máme my? :(

Barbar Conan (2011)

Vezměte si kteroukoliv průměrnou knihu některého z Howardovských následovníků, vražte do toho solidní rozpočet a natočte ji. Nesmíte se u toho bát krve a bude to vypadat zhruba takto. Conanovskou biografii a hyborský zeměpis to opouští po prvních pěti minutách, ale i tak je to solidní fantasy film. A hlavní hrdina je mnohem víc Conanovský než tupé hovado Barbar Conan s Arnoldem a mnohem víc Conanovský než extrémně debilní debil v debilovině Conana Ničitele. Pět hvězd všem místním kreténům navzdory!