V síti (2020)

Internet plný hnujtaje který vyhrál mezi zoufalci cenu roku FreetrashPorn hubu, a dalších stotisíc trapáckých pedofilních rakovin na každém webu nehledě na téma, a oni se diví kolik vyžraných (no jak jinak) genetických odpadů na internetu našli a že i když odfiltrovali marné, věčné panice tak jim stejně zbylo obrovské číslo sexuálních deviantů, kteří by měli být minimálně kastrováni, no ale tak Hnusák věděl že jde po tutovce, příště Víťo zkus pedo weeb klubíky nejlíp Praha,Toxická žumpa, Osrava a další největší města našich lůzy a hnojů, to bude žádosti o nahé fotky u holek které vypadají na 12 a nejlíp brblají a cucají si palečky... 4 za téma i provedení.

Hra o trůny - Železný trůn (2019) (epizoda)

za 5, čistě jen se šajdenfrojdu, kterak slaboduchým vymatlancům skončil jejich seriálek jinak než chtěli, a já se jen bavím protože za a) je to velmi Ftipné, a za b) seriál mě celou svou existencí těžce míjel a tak jsem měl 120 minut středověkého pindání s pointou, a to prostě musím ohodnotit plnem.

MOST! (2019) (seriál)

Most! Dokonalá tos ukázka kinematografie našich lůzů a hnojů, jelikož nápady pokulhávají nabízím filmařům především pak Česko-maďarské televizi, bude se to jmenovat Brno! úvodní písnička bude od 20té supr stár jakožto její první a poslední počin, v úvodní znělce bude záběr na sochu falu na náměstí, následně se setkáváme s ukázkovým incestním retardovaným vidlákem (hlavní role Mádl) interiéry zůstanou stejné, jen exteriér zaměníme za jeden z všudypřítomných černobylských králikáren, následně se objeví Kingík který právě vyšel z kina který má pátek pro retardy za půlku, po znělce začneme v šalině, tramvaji kterou z lásky propujčila Praha po 50 letech provozu, Buran bude pičovat,kurvovat, zapálí si cígo, zalije to slivků, když v tom POZOR schock, frajer dostane průjem běží na záchod v tom ale již bude doslova nasráno, tak si klekne a s pěnou u pusy pronese, ''no co jako naše budoucnost'', HAHAHAHA socky, gerontní dementi a rodili brňané doslova chrochtají smíchy, následný pohled na ''půvabnou večerku'' u Větve, kde většinou sedí nenasportovaný kulturista Aleš, Martin mrňavý a velmi široký hnusák, kterému děsem praskají i jebáky na ksichtu, a dokáže opravit kohokoli že primitivně načmárané pedofilní omalovánky rozhodně nejsou pro děti, akorát v nich vystupují a místo plochého hrudníku mají plně vyšpulený zadek nebo zcela typické to čtverky trojici genetického odpadu dokresluje policista ve službě Pepa, Josef je přirozeně ftipný jako vždy. Samozřejmě vrchol seriálu po vulgarismech, alkoholu, nadávání na komunismus, doplní ještě fekálie v čele s bývalou hlavního protagonisty, která dokáže svým čerstvě vykuchaných netopírem, zasmradit celou místnost prošlou rybinou a půvabným to smradem z nemitého zadku. Herci zůstanou stejní, když pražák může imitovat Mosťana brňáka střihne z grácii, nemám zájem o případné Emy, Oscary ani jiné obyvatele obou toxických žump, pro spisovnou tu češtinu doplňuji pouze vole vole vole, tfuj ..... '' Most! krásná to ukázka, pustit to jakémukoli cizinci ze zemí osmého světa co si schovává pod Iphonem párek, imigrace potlačena a česko zachráněno, bůh ochraňuj Babitche.

The Mandalorian - Kapitola 6: Vězeň (2019) (epizoda)

Mando, Bill Burr v maskáčích, nasteroidovaný čert, psychotická mimozemská šereda a egoistický droid/hacker kdepak jsem jen podobné téma viděl, no ale tak na disney to za 5 i přes pohádkový konec bude, kdyby je vyčistil mnohem uvěřitelněji v džan vik stylu bylo by to zasloužených 5 *, ale na disney je neuvěřitelně dobré ;-).

Ash vs Evil Dead - Family (2018) (epizoda)

Po 24x to samé. Gerontní Xena si hraje na matku pekel, Brůjs vše vyřeší, kniha mrtvých je po happy ending opět zpět, démoni se opět chovají jako idioti, a až na několik vtipných scének už seriál nenabízí vůbec nic, Brandy je mi ukradá stejně jako Campbell a celý Elk grove, ta drsňačka z Murického Albertu, už mě neskutečně vytáčí a Pablo vypadá pořád jako mentálně retardovaný kluks. Mám obavy že seriál už prostně nic nepřinese, cliché, vše pořád dokola, a čím dál tím hloupější a nesympatická sestava, dokonce i gore je dost amatérské. Dám tomu šanci u druhého dílu, ale pak už to bude jen pudová záležitost, buď to pude nebo konec.

Inside Eden's Gate (2018)

Tak jako tento díl i tento počin je prostě poloviční, film nic nového nepřinese, kromě Grega Bryka jsou všichni herci jiní než ve hře, a je to stejně hloupé a jednotvárné tak jako hra, ovšem hra je generická, primitivní a pořád stejná jako ostatní což je 50/50 záleží na subjektu zda mu to vadí nehraje, nevadí hraje. Ale tak Josef Semeno se povedl i když stejně jako ve hře je to nereálná kokotí hlava, přesto 30 minutový počin zdarma pro propagaci hry, stylově sedí, postavově taky, ale stejně prostě radši strčím penis do mixéru než hrát a čumět generickou nic nového nepřinášející vykrádačku sama sebe, která je sice zábavná, ale je to podřadná, popcornová a ryze pokrytecky povrchní zábava, takže prostě tak jako Far Cry 5 2,5 - 5. Tady tedy 3, od 1 do 10, 5, jako ve škole Dobrá. Prostě průměr, protože nehledě na kvalitu či zábavnost bez uvěřitelného světa, postav a inovace je to jen cash grab a filmečky, a jiné propagace jen součást skurvené mašinérie.

Jan Palach (2018)

Ivo už za mě všechno napsal, takže nezbývá než jen dodat že filmy o špíně pro špínu není nutné sledovat a už vůbec tvořit.

Úplně debilní zprávy (2018) (pořad)

az247 naživo v éteru, aneb parádních dvojsmyslů, parodie, satiry a sarkasmu není nikdy dost. Jen škoda toho označení ÚDZ by se měli jmenovat ty ''pravé'' zprávy z TV solvinov.

Fakjů pane učiteli 3 (2017)

Fak jů goat 3 je filmem kde 25 letí studenti střední školy, konečně došli svému údělu a složí maturitní zkoušku v epickém to konci trilogie, která prošla od vtipné a zároveň německé - ano pěkný to paradox, komedie po reklamu na čmoudy, na jedničku na druhou ochuzenou o ten vtip, takže dále už jen německý film pro slaboduché smíšky, kteří berou do kina holky které si vybírají mezi 3 až 5 nápadníky zároveň, s tím že nejspíš spí s tím 6, těm taky plní účel ostatní si jen odchrchlou a pustí si něco skutečně vtipného, třeba kohoutek ze kterého teče voda s lsd.

Guardians of the Galaxy: Inferno (2017) (hudební videoklip)

Výborná ukázka že se dá retro zvládnout jako v originále a nic nepoznat. Ovšem nechápu proč tam byl 80-kový i roční Hajzlhof, Mrvel indastrí, a slizký vkus kurvící geront s pedo knírem, asi zůstane záhadou.