Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (2002)

Nejlepší ze všech pokusů o natočení moderní hrané "adaptace". Ten film je tak neuvěřitelně pitomej, až je úžasně zábavnej. Občas se povede natočit zhovadilost, která funguje jako magický nápoj a divákovi dává okusit záchvaty smíchu nad příběhem z dob dávno minulých(?) 75%

Babicovy dobroty (2008) (pořad) odpad!

Tenhle člověk nebo lépe řečeno karikatura člověka patří k těm, do kterých bych nechal bez sebemenšího záchvěvu střílet.

Big Lebowski (1998) odpad!

Nikdy nepochopím, co na tyhle do nebe volající sračce všichni vidíte. Neskutečně trapný, nezáživný a herecký obsazení tomu opravdu nedává žádnej punc geniality, jak se mi někteří snažili naznačovat. Přiznávám, Coenovi opravdu nemusím, ale abych u nějakýho filmu byl až takhle zklamán a znuděn, to si nevybavuju. Očekávání byla velká, ale ty 2 hodiny mi už nikdo nevráti. FUJ!

Bill Burr: Tygr bez drápů (2019) (pořad)

Bill Burr dosáhl absolutního vrcholu, neskutečně zostra a neskutečně do černýho. 100% Jediný, co by se dalo vytknout, mohlo to být mnohem delší!

Blunt Talk - Plané řeči (2015) (seriál)

Začátek dával naději na netradičního Stewarta, ta se však s dalšími díly rozplynula a zůstal jen pocit znuděnosti a mírné trapnosti. 40%

Dylan Moran: Yeah, Yeah (2011)

Po včerejší návštěvě Dylanova vystoupení Yeah, Yeah v Praze - Kino Lucerna (10.5.2013) musím hodnocení posunout ještě o hvězdičku nahoru na plný počet. Dylan svou verzi notně upravil pro české publikum, perfektně se připravil a ač na začátku vystoupení byla vidět lehká nervozita z neanglonofoní audience, postupem času nabral obrátky a vyprodaná lucerna ležela v slzách smíchu. Prostě Dylan Moran v plný kráse! 5*

Endeavour (2012) (seriál)

Po prvním díle 4. série musím zvýšit na plný počet. Seriál si skvěle drží úroveň, chemie mezi hlavníma postavama fantasticky pokračuje a co se týče přidávání nových charakterů, nelze nic vytknout.

Gad Elmaleh : L'autre c'est moi (2005) (divadelní záznam)

Gad Elmaleh patří k těm stand-up komikům co dokážou show dělat celým svým tělem a nikoliv jen slovním projevem. Tahle show je nabouchaná vtipama, moderním R'n'B, uvídíte muzikál a budete se svíjíet smíchy nad tím co všechno ten "bloďák" dokáže a umí. Velká paráda, škoda, že na ostatní jeho vystoupení nejsou ani české/anglické titulky, přeci jen francouzsky neumím.

Godzilla (2014) odpad!

Strašná sračka... Naprosto nechápu ten HYPE.