Práskač (2013)

Dwayne Jonson jak mstitel. Budiž taková odychovku kde člověk nemusí moc přemýšlet až na konec kdy si člověk říká jestli si z něj režisér nedělá srandu. Hlavně ten konce mi dojem zkazil.

Pán času - Plavba zatracených (2007) (epizoda)

Vánoční příběhy Doctora Who mě vždy velice potěší a hodí se k době kdy by se měli vysílat. Objevování známých osobností které se poté v seriálu už neobjevují je taky pěkný nápad. Právě Kylie Minogue mě v tomto speciále mile překvapila.

Re-Play (2009) (pořad)

Já dávám 4 už jenom proto že vždy je co zlepšovat. Ale teď k pořadu:Informace o hrách se mi dostávají v dostatečném množství a pokut se chci dozvědět něco víc,tak si najdu na internetu. Moderátor-ská dvojice jedna z nejlepších co uváděla herní pořad.Srovnávat to z Game Page nemá cenu protože to jsou pořady každý trochu jinde.(Game Page pomalu upadá.Což mě trochu mrzí).Pokut se někomu můj názor nelíbí tak prosím.Možná že jsem ovlivněn tím že jsem na článekách Mikoláše Tučka vyrůstal a vždy mi byl něčím sympatický.Co se týče Alžběty tak tam musím upozornit že nejsem fanouškem blondýnek a přesto proti ní nemám větší výhrady.Celkově tedy jsem nadmíru spokojen a těším se kam se pořad bude dál vyvíjet.A doufám že se bude vyvíjet jen k lepším zítřkům.

Orel Deváté legie (2011)

Filmy které se točí kolem Říma mě nikdy moc nebraly až na takové velikáni jako jsou Gladiátor,Spartakus,atd..Ten to film mě ale rozhodně zaujal.Atmosféra nastoupí a skončí až v okamžiku konce titulků.Jsem rád že děj není tak pitomí jak většina věcí které se kolem Říma točila.Takže čtyři hvězdy hlavně kvůli překvapení a příjemného stráveného času.

Legendary (2010)

Pěkně obsazený film a Cena to ani moc nekazil.Takže zaslouženě 4 hvězdy

Chaplin (1992)

Robert Downey Jr. byla asi nejlepší volba co mohla být a Geraldine Chaplin říkala že se jí hrozně špatně hrála její role z důvodu jak o své matce mluvil Chaplin.

Noční můra v Elm Street (1984)

Díky tomuhle filmu se země stal fanoušek Fredyho až za hrob.Samozřejmně vidět mladého Johnny Deppa stojí za to.