Temný případ (2014) (seriál)

HBO udělalo detektivní případ který je temný a nehraje si na klasické vyobrazení americké detektivy. Oba dva hlavní hrdinové se dokonale doplňují. Navíc oba dva mají svoje velké mouchy a žádná dokonalost.

Percy Jackson: Moře nestvůr (2013)

Další díl kde postavím na hlavu všechny mýty a báje a připravíme si půdu na pokračování. Knížky jsme nečetl a určitě číst nebudu. Jediný důvod proč dát hvězdu je Alexandra Daddario jinak nic.

Riddick (2013)

Návrat k Riddickovi oceňuji. Vyřešení věcí kolem necropole během chvíle bylo jedině dobře. takže kvalitní B akční film.

Enderova hra (2013)

Děti co si hrají na vojáčky a čirou náhodou zrovna hlavní hrdina je svými schopnostmi předurčen být ten nejlepší. Nic nemusí dělat a je prostě ten nejlepší. Jak na potvoru má samozřejmě psychické problémy. Kázeňské problémy. Má ve škole/akademii úhlavního nepřítele. Prostě víc klišé už snad do jednoho filmu nacpat nejde. Nebýt konce kdy jsem byl překvapen a upřímně jsme to hlavnímu hrdinovy přál ,tak by mi bylo líto času co jsem u toho strávil.

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Film který ukazuje že spousta filmových celebrit se nebere moc vážně a baví většinu času.

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

O proti jedničce slabota. Vlastně všechny hvězdy dávám jenom za první povídku. Takže Eva Green a Mickey Rourke a to že je to Sin City. Odpustím dokonce i to že Josh Brolin po plastické operaci nevypadá jako Clive Owen. Jinak ostatní povídky jsou nuda a čirá nuda.

Strážci Galaxie (2014)

Nejlepší týmovka od Marvelu rozhodně lepší než Avengers. Postavy kouzelný nejlepší je samozřejmě Rocketl a Groot a záporňačka v podání Karen Gillan. Vůbec nabourávání toho Marvelovského patosu se mi hodně líbilo a za mně nejlepší film léta 2014.

Brazil (1985)

Pohled do budoucnosti v podání animátora a člena Monty Python. Má to Pythonovský nadhled na věc navíc herci ve svých rolích přímo excelují.

Carrie (2013)

Předloha Stephena Kinga. Naprosto kouzelná Chloë Grace Moretz. Takže veškeré hvězdy jsou jenom kvůli ní a jejím schopnostem.

Rivalové (2013)

Formule a vůbec motor-sport mě nezajímá a nebaví,ale tenhle film je skoro dokonalý. Ztvárnění obou hlavních protagonistů mě naprosto dostalo.