Čtvrtý druh (2009)

Dodržel sem všechna pravidla. Byl sem sám, doma byla tma, volume bylo hodně nahlas.

Never Sleep Again: The Elm Street Legacy (2010)

Opravdu bravurní dokument. Uvidíte i ty kteří ve filmech měli asi max 5ti vteřinové role. Opravdu smekám. A Englund je pořád dábel.

Z pekla (2001)

Naprosto nezajímavý film.

Warlock 2: Armagedon (1993)

Warlock po druhé a trochu jinak. Jakoby ignoroval první díl a vydal se svou vlastní cestou. Víc krve, černého humoru. Bylo by super kdyby ubylo těch nudných keců, které sou vlastně na jedno brdo. Některé vraždy sou fajn a Sands si opět užíva svou roli.

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Oproti dvojce má několik výhod. Lepší technická stránka. Kamery nepůsobí tak levně. A celkově je zajímavější.

Solomon Kane (2009)

Nadpřirozenost z MRTVÉ HLÍDKY a syrovost z PUSTINY. Tyto části tvoří tento film. Je postaráno o celkem slušnou zábavu, ale čekal sem poněkud víc akce, krve, usekaných končetin a cool hlášek. Čistokrevný průměr 2,5*

The Haunted World of El Superbeasto (2009)

Animák na který sem dlouho čekal. Je tu množství hororových kultovních postav JASON, MYCHAEL atd........ Sou tu taky postavy ze Zombieho filmů jako je OTIS a Kapitán Spolding (nevím jak se píše :D) z dvojicí filmů DŮM 1000 MRTVOL a VYVRŽENCI PEKLA. Celí animák sledujete kozy, zadky. Posloucháte sprostě mluvící postavy a do toho náká ta písnička, no spíš náké, je jich tam opravdu dost.

Evil Angel (2009)

Závěrečná 15ti minutoka si zaslouží zvednout na 4.

Noční můra v Elm Street (2010)

Nevydržel sem to a kuknul sem na to.Vždycky když puberták usne a potká ve snu Freddyho, Freddy se vždycky zeptá PAMATUJEŠ SI MĚ? Když to vyslovil asi tak po třetí myslel sem, že se podřežu břitvou z jeho rukavice. Co mě vyloženě sklamalo byla maska Freddyho. Pokud byl zabírán z boku, vypadal slušně, pokud byl zabrán ze předu, vypadal jako zhulená opice. Freddyho hlášky: měl sice plno hlášek, ale jen jedna byla ta pravá Krugerovská a to ta kterou řekne ve třídě. Pak tam byla ještě jedna, ale ta byla převzata z Freddy vs Jason. Celí film je hezky propleten vizualizaci. Atmosféra tu náká je, ale já se nemám šanci bát, protože Freddyho beru jako jednu obrovskou show. Zvuk je hodně našláplý. Freddyho hlas se rozléhá a budí hrůzu. MYslel sem, že Clancly Brown bude mít menší roli, ale byla větší, než sem myslel. Co se brutality týče, nečekejte žádné HORY MAJÍ OČI nebo něco podobného. Jinak byl ještě, teda aspon u mě velký zápor některé průhledné kecy pobertáků, respektive mohli ste čekat co kdo řekne ještě dřív než to řekne. Lekačky jsou poměrně slušné.Haley není Englund a de to poznat, ale myslím, že se role zhostil docela dobře. Sečteno a podtrženo, žádný zázrak to není. Žádný průser alá PÁTEK 13. se nekoná.