Horizont události (1997)

Začiatok perfektný ale ten koniec úplne zabitý.Škoda,inak by bolo o hviezdičku viac.

V pasti (2018)

Kvalitný snímok.Sandru bullock nejak nemusím ale tu bola perfektná.Určite lepšie ako Quiet place alebo THE HAPPENING.

Tiché místo (2018)

Emily Blunt milujem ale tento film bol strašná nuda a veľká blbosť.Rodinná citová kravina.Ultra nudné a fakt sprosté.To ako kde boli tie armády sveta?Čo sa posrali z tých emzákov a ani sa nepokusili bojovať?LOL.1 * len za ňu.A pokračovanie bude tiež sprostosť...

První člověk (2018)

Kvalitný snímok.Vôbec som netušil,že to mali astronauti také ťažké.Hrozné začiatky.Lietali v kovových rakvách.Gosling perfektný výkon.

Venom (2018)

Lepší priemer ale nič extra.Pobavil som sa.Akcie je dosť a tie dialógy medzi Tomom a Venomom sú skvelé.

A.X.L. (2018)

Digitálna teenegerská rozprávočka.To môžu fakt len Amíci pozerať.

UFO (2018)

Film je vcelku zaujímavý,človek sa tu niečo aj dozvie.Tie výpočty trošku mimo mňa.Skvelá je najmä Gillian Anderson.Ešte trocha mimo hodnotenia:Ľudstvu sa podľa mňa podarí dostať podľa tej škály na 1. úroveň.A aj ďalej.Len to už nebude homo sapiens ale homo upgrade.Evolúcia.Mäso toho moc nezmôže vo vesmíre.Od počítačov ku umelej inteligencii není ďaleko.A to je budúcnosť.Buď s ňou splynieme alebo nás porazí.Poraziť ju my nedokážeme.A to bude naša evolúcia v najbližších rokoch.Ide to rýchlo.Máme na to potenciál a nikoho k vývoju nepotrebujeme.Treba len čas.Vojny tu boli,budú.To máme v povahe.20 storočie bolo kritické ale to už asi nenastane s novými zbraňami.Okrem toho,že je vojny sú nákladné a zdĺhavé,aj keď je tam techn. pokrok.Ekonomicky alebo kyberneticky sa dá ublížiť viac.Ľudstvo vždy prežije,aspoň časť.Príde automatizácia,veľa vecí sa zmení.Čo sa týka mimozenšťanov,vo vesmíre je život.V dnešnej dobe si niečo iné môže myslieť len idiot.V takom obrovskom priestore a počtom planét a hviezd.Mikrobiálny určite ale inteligentný bude menej častý.Ten ,aby sa vyvinul,potrebuje veľa času a potrebuje splniť veľa podmienok,aby vznikol...

How It Ends (2018)

Film je dlhý a nudný.Po celý čas len dialógy a okrem toho nič zaujímavé.Herecké obsadenie kvalitné ale ten koniec úplne zabitý.

Predátor: Evoluce (2018)

Určite to není ako klasická jednotka s Arnoldom.Je to niečo nové,trošku moc americké ale aj tak sa to dalo.Nenudil som sa.