Nic nás nerozdělí (2012)

Film sa snaží hrať na city ale na mňa to neplatí.Páčila sa mi len ta digitálna tsunami.Inak som zaspaval.

Terminator Genisys (2015)

Začiatok bol dobrý,mohli túto sériu konečne ukončiť.Ale čo tu robia s tým časom,fakt hrozné a zbytočné.Takto to môžu točiť donekonečna.

Rampage Ničitelé (2018)

Typický film The Rocka.pri ktorom netreba veľa rozmýšľať.Ale ako oddychovka fajn.

Měsíc Jupitera (2017)

Určite mám tendenciu hodnotiť skôr kladne.Bolu tu dosť vecí nedomyslených ale príjemné prekvapenie.Hodnotenie to bude mať určite vyššie ako priemer,lebo nikto nečakal,žeby Maďari niečo takéto natočili a ešte aj s takouto aktuálnou tématikou (mysliím imigranti a nie levitacia :D)

Future World (2018)

Zbytočný film.Nechapem Jamesa Franca a Millu Jovovich do toho vobec šli.

Deadpool 2 (2018)

Pokračovanie ako má byť.Není o čom.

Avengers: Infinity War (2018)

Není o čom.Perfektné vyvrcholenie tejto ságy.Zakončenie ako má byť.

Tomb Raider (2018)

Určite dejovo lepšie ako predošlé Tomb Raidery.Alicia podala kvalitny výkon ale stále to isté dookola,mohli by už niečo nové vymyslieť.

Black Panther (2018)

Mne sa to nepacilo.Asi najslabsia marvelovka.Digitalna pitchovina.

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Veľmi dobre spracované.Zaujímavá myšlienka,že v budúcnosti budeme čisto naviazaný na virtuálnu realitu.Ako dobre,to je už skoro v dnešnej dobe.Pekne spracovaný film a ukážka ľudskej povahy ak ide o prachy.Len tí chudobnejší ľudia mali odkiaľ peniaze na to vybavenie,keď tam boli celé dni?Svet na pokraji chaosu a kolapsu a nikto nerobí a len sa hrá hry,to asi ťažko....Niektoré veci nedomyslené ale nič není dokonalé.Je to film s takou tématikou,čo už.Že nikto nič neriešil a chcel len prežiť,tak sa hral hry....Vizuálne pekné,zaujímavé,zábavné ale reálne asi ťažko.Celé dni tam boli pripojení,do roboty nechodili(nevšimol som si teda,odkiaľ mali potom prachy,tí chudobnejší,nič iné nebolo?),pohyb žiadny,všetci závislí.Všetci sa len hrali?Telo by to asi ťažko vydržalo dlhšie.Nejaké chybičky krásy tam boli.Ale páčilo sa mi to.Bolo to také iné,skvelo natočené...Slabšie 4 hviezdy.