Solaris (2002) odpad!

Nudná,psycho-sprostosť.Zbytočný film.

Vesmírná loď Ascension (2014) (seriál) odpad!

Väčšiu blbosť som ešte nevidel.Chcel som to vypnúť hneď na začiatku.V 60 rokoch vyslaná loď zrychlujúca na rýchlosť svetla?Akože WTF?Koho to mohlo napadnúť?To tam tie supermozgy nič netrklo,že je to blbosť?A nielen to ale celý ten ich experiment.Okrem toho béčková celá miniséria s malým rozpočtom.To sa môže páčiť len niekomu s iq 50.Čakal som deep space scifi ale takúto pitchovinu som fakt ešte nevidel a má to tu 70 %?To už škoda hovoriť.

Aniara (2018)

Som rád,že Európania natočili tento film.Nie stále dookola Amíci.Len je to priemerné scifi.Ukážka,aké sme stále opice s tabletmi ale máme veľký potenciál.Čo sa týka filmu,bavil ma tak začiatok ale potom už nie.Zlé spracovanie.Nemám rád filmy,kde sa necháva otverený koiec ala domysli si sám.Okrem toho tam ostalo veľa otáznikov.Mohli z toho byť kvalitné európske scifi,škoda.

Zrůda (2003)

Skvelé herecké výkony.Charlize Steron som skoro nezpoznal.Realisticky natočený životný príbeh.

Zlo s lidskou tváří (2019)

Dobrý film,len škoda,že tam boli len tie pojednávania a vraždy žiadne.

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Typický americký akčný výplach.Nič viac.Humor už trápny,akcie priemerná a povrchná.Všetci sú nesmrteľní a nikoho nič nebolí.Herci boli dobre obsadený ale to už film nezachráni.Miestami sa to podobalo na G.I. Joe.So sériou Rýchlo a zbesilo to nemá nič spoločné,akurát tak hercov.

Ad Astra (2019)

Slabé 4 hviezdy.Perfektne natočený film.Vizuálna nádhera,skvelá atmosféra a skvelý herecký výkon Brada Pitta.Už len kvôli tomu 4 hviezdy.Krásne natočená trocha ''blbosť''.Je tam veľa blbostí.Nerešpektovanie fyzikálnych zákonov,nelogické a nereálne veci atď...Ale zas je to scifi,treba to brať s rezervou.Inak tu v popise je 22. storočie ale vo filme je blízka budúcnosť.Samozrejme,že reálnejšie je blízka budúcnosť,22. storočie bude o inom.

Veřejní nepřátelé (2009)

Začiatok a koniec filmu skvelý.To čo bolo medzi tým bola trocha nuda.

Mrtví neumírají (2019)

Herecké obsadenie skvelé ale inak nudné a uťahané,pomalé.