VanStan

VanStan

Obchodný manažér

<< předchozí 1 2
    • 19.11.2007  13:56

no bože ani sa nečudujem že som to ani v požičovniach nevidel tragédia ....

• 19.11.2007  13:55

dá sa to prehryznúť nie je to až taká tragédia...

• 19.11.2007  13:54
    Sám doma 4 (TV film) (2002)

no ked som videl trojku upútavku som si myslel že už konečne nechajú v pokoji odpočívať sám(a) doma, no ale toto ma šokovalo že aj štvorka? bože to nemajú kde dávať prachy radšej by mohli na nejakú charitu a nie na takéto sračky istemen holy vagyunk...toto je horšie ako odpad to je odpad spálený a vysýpaný do mora...

• 19.11.2007  13:51
    Sám doma 3 (1997)

stačilo mi vidieť trailer a upútavku v televízii a už som vedel, že je to hovadina prvého stupna. snažili sa byť úspešný ako prvé dva diely ale milý tvorcovia, TO UŽ NEJDE tak si dajte pauzu to hádam ČEluste 3 sú lepšie ako táto sračka čo sa týka pokračovania...

• 19.11.2007  13:50

aj dvojka stojím zato. dá sa na nej zasmiať a pobaví. nie je to až taká tragédia takže hlavu hore. stojí to zato, nové kúsky...

• 19.11.2007  13:48
    Sám doma (1990)

tento film dokáže pobaviť a je to opravdová komédia nie ako tie dnešné vybuchnú autá a na tom sa máme akože zasmiať?...

• 5.11.2007  09:21

hra je oveľa lepšia jednotku som videl na riť nic moc nula bodov a dvoja škoda penazí bolo nan dať kokotina nadovšetko ani som to nemusel vidieť. keby aj ou nás sa tak dalo hazardovať s peniazmi ako v usa ale tu ked niečo nevíjde tak ich dávajú na súd režisérov akoby mohli dopredu vedieť že či ten film bude mať nejaký ohlas alebo nie bastardi a umenie...

• 5.11.2007  08:18
    Cliffhanger (1993)

tak tento film som videl asi druhý ktár v živote ale stojí zato. scény v hornatej krajine sú pekne prepracované takže divák má pocit akoby sa to naozaj odohrávalo v niekolko metrových výškach.

• 5.11.2007  08:15
    6. den (2000)

Myslím, že námet filmu je velice dobrý a aj vizuálne efekty, miestami je monžo nudný dej ale inak je to velice dobre spravný scifi thriller.

• 5.11.2007  08:13
    Prehistorický park (TV seriál) (2006)

velice dobre spracovaný dokument ktorý zobrazuje chov dinosaurov v parku. minulý týžden som si pozrel dvd ktoré mám od tohoto titulu a je to dokument ktorý sa dá aj viac krát pozrieť. za nápad a dej dávam 5hviezdičiek.

• 31.10.2007  09:34
    MacGyver - Pilot (S01E01) (epizoda) (1985)

tento film je proste fajn a aj seriál sa mi vždy páčil, macgyvera si asi pozriem aj v mojej 60-tke:)))

• 31.10.2007  09:33
    Knight Rider (TV seriál) (1982)

mal som rád tento seriál ako malý teraz no už by som ho nevedel pozrieť lepšie povedané sa tak vžiť do toho, kuva a čo je to nostalgia?

• 31.10.2007  08:45
    Rodina Addamsova (TV seriál) (1964)

addamsová rodina ked som mal 14rokov vždy som sa tešil na jej pokračovanie a na dalšie časti, herci zvládli svoje role bravúrne, už nikdy sa nikomu nepodarí ich prekonať to si dovolím tvrdiť:)

• 31.10.2007  08:37
    Góóól! II (2007)

no coment...

• 31.10.2007  08:37
    Góóól! (2005)

mám rád šport tento film som nevidel iba trošku ale stačilo. vôbec sa mi nepáči, nie som až taký nadšený fanúšik, a navyše space jam s michaelom jordanom bol určite lepší.

• 18.10.2007  15:02
    Hříšnice (1983)

M@ki nezmýlil si sa pri hodnotení?

• 11.9.2007  15:45

herec, dej, režisér čo k tomu dodať

• 11.9.2007  15:44
    Šakal (1997)

film šakal je určite nie najlepší thriller ale zasa ani na zahodenie nie je to treba uznať.

• 11.9.2007  11:20
    Sedm (1995)

najlepší krimi film ktorý som kedy videl to určite. potom daleko za ním je film Stopár Duchov ktorý takžie je svojim spôsobom pevne upútaný na druhom rebríčku filmov zo žánru krimi. Ale sedm som videl asi pred 4 rokmi na markíze. a hned sa mi zapáčil najmä ten začiatok fat man mrtvi pár dní to teda bola u mna naprostá vec ktorú som si najvia zapamätal.

• 11.9.2007  11:16
    Moucha (1986)

výborný horor z osemdesiatych rokov. dusná atmosféra a feff goldblum podáva výborný výkon.

• 3.9.2007  08:31

jeden z najlepších filmov scifi, je velice dobr prepracvoný do detailov a to je fajn. je dlhý ale nenudí! a to je dôležité. dúfajme, že Terminátor 4 bude tak isto vynikajúci:)

• 3.9.2007  08:28

no tak tento film je v pohode. Fakt. Páči sa mi jeho dej. Je dobre vymyslený len ktožvie ako by to dopadlo v skutočnom živote s takými vojakmi:) no zatial čo dvojka je hovno zaliate prachom nemala nikdy vzniknúť úplná gebuzina ešte horšie ako manuela a chuanito či ako to je tak jednotka je úplne v inej dimenzii a je to film. Štyri hviezdičky, za dej , dobrý nápad a aj pre hercov zato že 4mesiace točili v púšti s vyše 40stupnami:)

• 3.9.2007  08:25

No probuzená smrť, tak tri hviezdičky som dal preto lebo ked som si pozrel bonus: film o filme tak tam režisér povedal vetu: " Jeana som sem do filmu neobasadil kôli jeho bojovému umeniu ako ho poznajú ostatný, ale chcel som ukázať že vie zahrať aj iné role." a myslím, že to aj zvládol. Hlavne ked mu zabijú ženu a potom sa rozplače. je to fajn. dej nie je špatný mal aj horšie filmy takže až také tragické to zasa nie je ked chcem byť objektívny.

• 3.9.2007  08:24

Ja myslím, že tento film patrí medzi klasiku čo sa týka krimi. dej je velice zaujímavý a herci svoje role odohrali s skutku velice profesionálne. Najviac sa mi však páči ked Bruce willis to napáli svojimi deviatkami do svojich protivníkov a tý lietajú ako vyfučaný balon:)))

• 3.9.2007  08:22
    Legionář (1998)

dej filmu je ma zujal a aj van damme sa v celku pochlapil na to že vtedy nejak mal tie drogy celkom dobre zahral svoju rolu.

• 3.9.2007  08:20

no Hartova válka je v celku vydarené dielo o vojenských zajatcoch ktorý pracujú v továrni na výrobu zbraní. 4 hviezdičky som dal za dej filmu a za role Bruca Willisa a Colina Farella. Nie je tam veľa krvi je to skôr z právnického prostredia ale film nenudí a to je fajn.

• 31.8.2007  13:21
    Vyvolený (2000)

dobrý thriller, zahraté výborne, dobrá hudba, a réžia, spokojnosť

• 31.8.2007  13:15
    Medvěd (1988)

jeden z najkrášnejších filmov o zvieratách to treba nechať. viac ani netreba dodať.

• 31.8.2007  13:12
    Tajemné zlo (1987)

tak tento film som videl ako malý a odvtedy nič. je to film ktorý som si na videokazete prehrával aspon dvadsaťkrát. hudba je bombová a maclachlan a nouri veľmi dobre zahrali svoje role. asi najlepší film jacka sholdera u mna to určite.

• 31.8.2007  13:10
    Kriminál (1989)

kriminál, stallone a sutherland podávajú vinikajúci výkon, dej filmu je napínavý a tak isto aj sonny landham zahral svoju rolu drsného chipa k mojej spokojnosti.

<< předchozí 1 2